X

Для доступа к архивному номеру журнала введите, пожалуйста, Ваш электронный адрес

Введите вашу почту

X

Подписка на электронную версию журнала "Современная фармация"


Введите ваше имя


Введите вашу фамилию


Введите вашу специальность


Введите вашу специализациюВведите вашу почту


Введите ваш телефон

Телефон должен содержать код страны

пример: +380 99 999 9999


Введите Область/город/посёлок где вы проживаете


Введите ваше место работы


Імунологічні особливості пацієнтів з Постковідним синдромом

Хвиля захворюваності COVID-19, що охопила всю земну кулю, окрім мільйонів смертей та великих суспільно-економічних змін, лишила по собі значні наслідки для здоров’я людей, що перенесли цю хворобу [1, 2]. Ці наслідки вже отримали свою назву — Постковідний синдром (в англомовних джерелах «Post COVID-19 syndrome», «Long-COVID-19», «Post-acute COVID-19», «Long-term COVID-19 effects» тощо) [3, 4]. Симптоми, ознаки або ненормальні клінічні параметри, що зберігаються два та більше тижнів після COVID-19 і не повертаються до здорового вихідного рівня, потенційно можуть вважатися довготривалими наслідками цього захворювання. Незважаючи на те, що такі зміни в основному зустрічаються в осіб, які перенесли тяжку форму захворювання, стійкі наслідки також спостерігаються і в осіб з легкою інфекцією, які не потребували госпіталізації [4–6].

Читать полностью »

26.06.2021 |

17 червня пройшов круглий стіл «100 Років Інсуліну. Відкриття, що Рятує Життя»

Потреба українських пацієнтів в інсуліні покрита лише на 70 %. Які зміни необхідно внести в нову програму реімбурсації інсулінів, щоб забезпечити всіх пацієнтів якісними ліками?

Читать полностью »

|

ЕКЗО-ТІФІН — швидкий та ефективний порятунок від грибкових уражень шкіри та нігтів

Грибкові захворювання (мікози) є одними із найпоширеніших інфекцій [1, 2]. За оцінками експертів, близько мільярда людей на планеті мають грибкові захворювання шкіри, нігтів і волосся [3, 4].

Читать полностью »

07.06.2021 |

СТИФІМОЛ ПЛЮС — досконалість, дарована природою

«Кілограми приходять без запрошення, а йдуть з відчайдушним супротивом» Мія Колуччі

Стиль, Фигура, Молодість ПЛЮС Здоров'я

Науково-технічний прогрес та досягнення сучасної медицини повністю змінили спектр проблем, з якими ще трохи більше сотні років тому стикалися наші предки. Сьогодні нам не потрібно полювати, щоб не загинути з голоду, а вакцинація та антибіотики скоротили смертність від інфекцій. Втім, збільшення тривалості життя спричинило нову проблему — епідемію неінфекційних захворювань. До них відносять рак, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання дихальної системи, психічні розлади, цукровий діабет (ЦД) та ожиріння [1].

Читать полностью »

|

Буденнi проблеми – надiйнi рiшення. Сучасний стан проблеми запорів

Напевно, немає на планеті Земля людини, яка б не зустрічалася з порушеннями функцій шлунково-кишкового тракту. Печія, здуття, метеоризм, зміни частоти і консистенції випорожнень, нудота і блювання — ось далеко не повний перелік проблем [1]. Однією з найбільш поширених патологій даного роду є запор.

Читать полностью »

|

Актуальні питання оптимізації вигодовування немовлят

Раціональне вигодовування, яке забезпечує здоров’я, оптимальний фізичний та психомоторний розвиток малюка як протягом першого року життя, так і в майбутньому, має на увазі не тільки відповідну віку якість харчування, а й правильну організацію процесу прийому їжі. В цьому сенсі, особливо для дітей перших місяців життя, суттєве значення має забезпечення правильного процесу смоктання молока. Особливості процесу смоктання багато в чому визначають ефективність споживання молока, формування щелепно-лицьового апарату дитини, стан шлунково-кишкового тракту, а недоліки смоктання можуть стати причиною функціональних захворювань травної системи.

Читать полностью »

|

Захисні властивості засобів рослинного походження для догляду за шкірою дитини

Резюме. В статті представлений науковий огляд медичної літератури, який присвячений аналізу проблеми захисту шкіри у дітей. Шкіра є бар’єром між внутрішнім і зовнішнім середовищем. Вона виконує багато важливих функцій, основною з яких є захист організму від шкідливих подразників, тому саме дбайливий догляд за шкірою допомагає зберегти її стан та здоров’я дитини в цілому. Наразі для покращення захисних функцій шкіри великого практичного значення має застосування кремів, масел та олій для дітей на основі натуральних рослинних речовин. Німецька марка засобів догляду за шкірою BÜbchen містить тільки натуральну сировину та чітко підібрані натуральні компоненти, які в синергетичній взаємодії діють безпечно і ефективно на шкіру дітей. Продукти цієї марки мають високу якість та універсальну ефективність.

Читать полностью »

|

ВИПРОСАЛ В® — сила природи проти болю в суглобах

Ураження кістково-м’язової системи — це понад 150 патологій, що вражають опорно-руховий апарат. Вони варіюються в широкому діапазоні: від гострих і короткочасних явищ — переломів, розтягнень і вивихів — до довічних порушень, що супроводжуються постійним зниженням функціональних можливостей і інвалідністю. Порушення і хвороби кістково-м’язової системи зазвичай характеризуються больовими відчуттями (нерідко постійного характеру), зниженням рухливості та функціональних можливостей в цілому, що обмежує здатність людини до трудової діяльності.

Читать полностью »

|

Розвиток медичних технологій

«На сучасному етапі розвитку людство використовує таку кількість ресурсів, що для подальшого існування наша планета не зможе задовольнити наші потреби. Вчені підсумували, що в найближчому майбутньому нам потрібно 2,6 такої планети як наша Земля, — говорить Костянтин Косяченко, президент громадської спілки «Українське агентство з оцінки технологій охорони здоров’я». — Тож сьогодні потрібно говорити про сталий розвиток, який дозволить задовольнити потреби сучасного покоління без шкоди для майбутніх. Основою сталого розвитку є економічні та екологічні інтереси суспільства. Порушення рівноваги між ними впливає на погіршення якості життя».

Читать полностью »

02.06.2021 |

ЖИТИ СЬОГОДНI: бiзнес в нових реалiях 2021

 

19 травня 2021 року пройшла маркетингова конференція фармацевтичної галузі, учасниками якої були керівники та провідні фахівці компаній виробників лікарських засобів та медичних виробів, медичних лабораторій, профільних асоціацій та суспільних організацій, дослідницьких, консалтингових та сервісних компаній.

 

Читать полностью »

|

Выберите вашу профессию