X

Для доступа к архивному номеру журнала введите, пожалуйста, Ваш электронный адрес

Введите вашу почту

X

Подписка на электронную версию журнала "Современная фармация"


Введите ваше имя


Введите вашу фамилию


Введите вашу специальность


Введите вашу специализациюВведите вашу почту


Введите ваш телефон

Телефон должен содержать код страны

пример: +380 99 999 9999


Введите Область/город/посёлок где вы проживаете


Введите ваше место работы


АВАНАЛАВ — швидке та ефективне рішення найінтимнішої проблеми


Згідно з Всесвітньою організацією охорони здоров’я, сексуальність це один з головних аспектів людської сутності упродовж усього життя. Сексуальність переживається і виражається в нашій самооцінці, думках, бажаннях, установках, цінностях, діях, ролях, здатності встановлювати, підтримувати і зберігати стосунки, переживати такі почуття, як любов, біль і печаль. Це те, що пронизує і наповнює практично кожен момент нашого життя.

Читать полностью »

30.12.2021 |

Інновації на фармацевтичному ринку. ACINO представляє першу в Україні дієтичну добавку на основі медичних грибів

Наприкінці 2021 року швейцарська фармацевтична компанія ACINO в Україні представила інноваційний продукт власної розробки та виробництва – #ЦЕГРИБИ® Brain Booster.

Читать полностью »

|

Німецька компанія WALA — цінна скарбниця антропософських лікарських засобів від багатьох недуг

Антропософська медицина — це юридично визнана інтегративна медицина, в якій практикуються лікарі у 60 країнах світу. Вона є офіційно визнаним методом лікування у  багатьох країнах Європи — Німеччині, Австрії, Швейцарії, що цілісно підходить до лікування людини. Вона розглядається не як альтернатива класичній медицині, а як доповнення до неї.

Читать полностью »

|

Ефекти діючих речовин Імунофлазід®

З настанням холодної пори року створюються сприятливі умови для поширення збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій, що призводить до зростання рівня захворюваності на ці інфекції, а також виникає загроза епідемії грипу. Профілактика та лікування цих захворювань мають важливе практичне та соціальне значення.

Читать полностью »

|

Як швидко та безпечно впоратися з тривожними розладами та коригувати розлади серцево-судинної системи на початковому етапі

Пацієнт 27 років на прийомі у кардіолога скаржиться на болі в грудній клітці, відчуття задухи, прискорене серцебиття, запаморочення, відмічає 1–2 приступи на тиждень. Вважає себе хворим чотири місяці. Вперше відчув погіршення самопочуття після нервового перенапруження на роботі. Попередній прийом у сімейного лікаря та невролога не виявив ніяких соматичних порушень, після інструментального дослідження кардіологом було виключено патології серцево-судинної системи, які могли б бути причиною такого стану. Пацієнт не вірить лікарям і вважає себе хворим на тяжку форму серцевого захворювання.

Читать полностью »

|

Антраль — эффективное восстановление печени

«Вместилище души», «источник жизненного начала», «главная лаборатория организма», «фильтр жизни» – как только не называли печень за многообразие и важность выполняемых функций. В древности представления о роли этого уникального органа были достаточно смутными, однако даже на заре медицины первые исследователи интуитивно отмечали то огромное значение, которое печень имеет для организма.

К сожалению, в последние годы мы наблюдаем кризис здоровья у населения во всем мире. Это связано с урбанизацией, активным применением в быту различных химических веществ, малоподвижным образом жизни, ростом потребления алкоголя и наркотиков, частым использованием различных медицинских манипуляций, учащением контактов с различными инфекционными агентами. И главный орган, который берет на себя основной удар наших «слабостей» – печень. Поэтому о том, как ее защитить, сохранить высокое качество жизни и хорошее настроение, которое неразрывно связано с состоянием печени, поговорим подробнее в нашей статье. Недаром же французы называют печень «железой хорошего настроения».

 

Читать полностью »

29.12.2021 |

Прогресивний спосіб допомоги суглобам при остеоартриті/остеоартрозі

Пацієнтка М. 46 років, пред’являє скарги сімейному лікарю на виражений діарейний синдром. Тиждень назад зверталася до лікаря ортопеда-травматолога з приводу загострення остеоартриту (остеоартрозу) колінного суглоба. З огляду на те що, пацієнтка до цього приймала протягом трьох років хондроїтинсульфат та глюкозамін без значущої позитивної динаміки та два роки потому було проведено ендопротезування колінного суглоба, у якості лікування було призначено діацереїн в комбінації з НПЗП. Після ретельного обстеження сімейним лікарем було прийнято рішення відмінити препарат діацереїн та залишити НПЗП — діарейний синдром припинився [1].

Читать полностью »

|

АКК® — новые возможности в борьбе с вирусами!

Несмотря на достижения современной медицины, актуальнейшей проблемой здравоохранения XXI века является лечение и профилактика острых респираторных вирусных инфекций, что обусловлено их массовой распространенностью и глобальностью поражения населения.

  Читать полностью »

|

Біоліт PRO — підтримка та відновлення мікрофлори кишечниката водно-електролітного балансу

Наш організм — це жива лабораторія, в якій щосекунди відбувається безліч складних біохімічних реакцій. Їхнє нормальне протікання можливе лише в присутності води та певної сталої концентрації розчинених у ній солей — електролітів. На жаль, під впливом багатьох факторів зовнішнього середовища водно-електролітний баланс може порушуватися, що негативно впливає на всі органи та системи організму.

Читать полностью »

|

XIІI МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ – ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ»

17-19 травня 2022 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України – XІІІ Міжнародний медичний форум. Відтепер зустрічаємося у виставковому центрі ACCO International (Київ, пр-т Перемоги 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна).

Читать полностью »

16.12.2021 |

ACINO увійшла до ТОП-50 кращих

8 грудня 2021 року авторитетне видання «Влада та гроші» під час урочистої  церемонії офіційно оголосило підсумковий рейтинг «Топ-50 кращих компаній  2021 року». Швейцарська фармацевтична компанія ACINO в Україні увійшла до  цієї п’ятдесятки та була визнана однією з кращих компаній, що досягла найвищих результатів у поточному році та мала найбільший вплив на розвиток  економіки та соціального життя країни.  

Читать полностью »

15.12.2021 |

Лідерство у фармації: Як розвивати інтелектуальні компетенції

Інтелект або інтелектуальні компетенції є невід’ємними навичками лідера, зокрема, у фармацевтичній сфері. У сучасній науці інтелектуальні навички описуються значно ширше, ніж просто вроджені чи генетично обумовлені пізнавальні здібності людини. Інтелектуальні компетенції не тільки можна, а й необхідно розвивати для того, щоб залишатися лідером на довгі роки, надихати людей, бути прикладом для наслідування, формувати стандарти поведінки та визначати напрямки розвитку організації.

Читать полностью »

09.12.2021 |

Локальна фармакотерапія скелетно- м‘язового болю

Всім відомо, що світ не досконалий. Одна з вагомих недосконалостей — біль. Особливо це стосується болю у спині. Парадокс: біль у спині не завжди означає наявність органічної патології хребта. Статистика стверджує: у 35 % людей у віці 25–39 років та у 60 % старше 60 років без скарг на болі у спині на МРТ виявлені дегенеративно-дистрофічні зміни у хребті. Безумовно, акцент має бути на запалення та біль. Біль, який зачіпає м’язи, кістки, суглоби, сухожилки (скелетно-м’язовий біль) турбує щотижнево майже половину людей у всьому світі. 47 % людей зі скелетно- м’язовим болем стверджують, що їх біль триває декілька годин та навіть більше, а кожен третій оцінює свій біль як сильний.  60–90 % звернень до лікарів, фармакологів обумовлено стражданнями — відчуттям болю.

Читать полностью »

06.12.2021 |

Выберите вашу профессию