X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


ДОППЕЛЬГЕРЦ® АКТИВ КУРКУМІН + ВІТАМІН D ТА ДОППЕЛЬГЕРЦ® АКТИВ СЕЛЕН — сила природних антиоксидантів

Вільнорадикальне окиснення на сьогодні вважається одним з основних патогенетичних механізмів багатьох патологічних станів та захворювань. Не менш важливими є також фізіологічні ефекти вільних радикалів. Однак, незважаючи на значні досягнення у вивченні проблеми вільнорадикального окиснення, залишається багато питань щодо біологічної ролі цього універсального явища та можливості його попередження.

Читати повністю »

23.12.2023 |

Всеукраїнська програма ментального здоров’я – ТИ ЯК?

 

Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я —  це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. За статистикою кожна восьма людина у світі живе з психічними розладами, які  впливають на фізичне та моральне здоров’я. 

Читати повністю »

20.12.2023 |

Сон та тривога

Сон — основна біологічна вимога, критично важлива для здоров’я і довголіття людини. Сон має динамічні цілющі властивості. Він забезпечує здоровий стан мозку й збереження когнітивних функцій, метаболічних процесів в організмі, сприяє імунітету, фізіологічному стану серцево-судинної системи, емоційному здоров’ю і регулюванню настрою. 

Читати повністю »

|

Кашель та біль у горлі при ГРВІ: дві проблеми — одне рішення

Гострі респіраторні вірусні захворювання є найчастішою причиною звернення за медичною допомогою в осінньо-зимовий період. Загальносвітова практика свідчить про те, що щорічно ГРВІ переносять близько 500 млн. осіб, та загальновідомо, що кожен дорослий у середньому 2–4 рази на рік хворіє на гострі респіраторні захворювання. Діти хворіють ще частіше — до 6 разів протягом року. Зазвичай першими проявами ГРВІ є: погіршення загального стану, температура, біль у горлі, кашель, що спочатку є сухим, але може швидко переходити у вологий. Взагалі, кашель є одним із найпоширеніших симптомів захворювань органів дихання, який може стати серйозною проблемою, якщо виведенню секрету перешкоджають його властивості і стан дихальних шляхів. Вважається, що кожен 5-й пацієнт на амбулаторному прийомі має скарги на кашель [1-5].

Читати повністю »

02.12.2023 |

Farmak ChemPro – можливість для студентів-хіміків здобути практичний досвід та подальше працевлаштування

В листопаді стартував Farmak ChemPRO — чотиримісячний курс-інтенсив, на якому 12 студентів хімічних спеціальностей з трьох провідних закладів вищої освіти Києва, отримають можливість здобути практичні навички роботи в лабораторії на сучасному обладнанні. Під час навчання студенти матимуть всебічну підтримку від провідних фахівців фармацевтичної компанії «Фармак» та викладачів курсу, а по закінченню отримають сертифікат з оцінкою рівня отриманих практичних навичок і знань.

Читати повністю »

|

«Фармак» став компанією року за версією конкурсу «Панацея 2023»


7 листопада відбулася церемонія нагородження щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея 2023». На ній компанія «Фармак» отримала нагороду у номінації «Компанія Року. Вітчизняний виробник».

Читати повністю »

|

8 кращих студентів українських вишів України отримали стипендії від «Фармак»

Кілька років тому фармацевтична компанія «Фармак» започаткувала стипендіальну програму для підтримки української молоді, яка прагне розвиватися у галузі фармації. У 2023 році вісім кращих студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Київського національного університету технологій та дизайну та Національного фармацевтичного університету отримали стипендії від «Фармак».

Читати повністю »

|