X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


КОНТРОЛЬ над емоціями під час війни. ЦЕ РЕАЛЬНО?

Чи загояться колись рани, завдані війною? Біль, страх, гнів та невизначеність — це той мінімум емоцій, що відчуває більшість з нас сьогодні. І, незважаючи на те, знаходитесь ви безпосередньо в епіцентрі бойових дій, чи ні — організм отримує велике фізичне та психічне навантаження.

Читати повністю »

27.11.2023 |

ДОППЕЛЬГЕРЦ® на варті осіннього гіповітамінозу у дорослих та дітей!

Осінь — це не просто чергова пора року, це справжнє випробування на міцність для багатьох із нас. І йдеться не лише про погану погоду та традиційний ріст захворюваності на застуду та грип. Осінь — це час, коли ми повертаємося до активного суспільного життя з усіма притаманними йому стресами. Діти йдуть до школи чи садочка, що зазвичай є джерелом стресу для малечі. Часто це призводить до швидкого перевтомлення малечі та нервових зривів. Втім, не обходять ці «випробування осені» і дорослих — нові проекти на роботі, чергові дедлайни та завдання «на вчора».

Читати повністю »

|

Клініко-діагностичні критерії та комплексна терапія телогенової алопеції у жінок

Однією з проблем дерматології в останні роки є алопеція (втрата волосся часткова, повна вроджена, набута), яка займає у структурі шкірної патології значне місце[1–5]. Красиве, блискуче та здорове волосся — прикраса кожної людини, стан якої залежить від функціонування нервової системи, від способу життя і, навіть, від кліматичних умов.

Читати повністю »

|

Юлія Клименюк: Соціальна відповідальність — головний закон життя Аптечної мережі 9-1-1

 

Аптека — заклад охорони здоров’я, який забезпечує людям можливість лікуватися. Під час війни виконувати цю місію не завжди просто, але Аптечна мережа 9-1-1 робить все можливе, щоб українці могли залишатися здоровими і мали можливість придбати ліки. На початок вересня 2023 року, попри втрати, працює 1448 аптек мережі — навіть на територіях, які знаходяться поруч із зонами бойових дій. Про все, що робить компанія для забезпечення потреб громадян під час повномасштабного вторгнення, наша розмова з директором з маркетингу Аптечної мережі 9-1-1 Юлією Клименюк. 

Читати повністю »

06.11.2023 |

Осiнь: Саме час сходити до гастроентеролога

Осінь — сезон загострення всіх хронічних захворювань, у тому числі й шлунково-кишкового тракту. Постійні зміни погоди, перепади атмосферного тиску та скорочення світлового дня. Усе це ну ніяк не сприяє гарному настрою і підвищенню працездатності. Ось і виходить, що людина постійно знаходиться у поганому настрої, відчуває себе втомленою і розбитою. Не дивно, що на цьому фоні відбувається загострення усіх хронічних недуг, у тому числі й органів шлунково-кишкового тракту.

Читати повністю »

01.11.2023 |