X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізацію















Введіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


НЕЙРАКСИН – збалансоване джерело вiтамiнiв для нервової системи!

Вiтамiни (вiд лат. Vita — життя та аmin — азотовмiсна сполука) — низькомолекулярнi органiчнi речовини, якi не синтезуються в органiзмi, але необхiднi для життєдiяльностi кожної клiтини всiх без виключення систем. Вiтамiни потрапляють в органiзм у дуже малiй кiлькостi, але є життєво необхiдними для нормального перебiгу великої кiлькостi бiохiмiчних процесiв, що забезпечують життя. Людина щодня повинна отримувати вiтамiни iз продуктами харчування, тому що бiльшiсть вiтамiнiв не синтезуються та не накопичуються в органiзмi. Але, враховуючи ритм сучасного життя, незбалансований рацiон та часто низьку якiсть харчових продуктiв, досить поширеною проблемою є гiповiтамiноз. Варто пам’ятати, що продукти харчування не можуть повнiстю забезпечити органiзм необхiдними вiтамiнами. За статистикою 40 % населення США та Канади щодня приймають полiвiтамiни в якостi бiодобавок не лише з лiкувальною метою, але й для нормального функцiонування багатьох ланок обмiну речовин в якостi превентивних заходiв.

Читати повністю »

28.02.2021 |

ДЕКСТЕМП безпечне та ефективне лікування різних видів болю

За статистичними даними, близько 20 % населення планети страждає від болю, щороку діагностують 10 % нових пацієнтів із хронічним болем. За даними Європейської федерації з болю (European Pain Federation), тільки у країнах Європи хронічний біль є причиною втрати 500 мільйонів годин робочого часу на рік. Підраховано, що біль приносить країнам Європи економічні збитки на суму понад 300 мільярдів євро (або 1,5–3 % від валового національного продукту). Третина населення планети, які страждають від хронічного болю, не отримують лікування. Читати повністю »

26.02.2021 |

Сухость глаз при «компьютерном зрительном синдроме»

Эра технологий стремительно ворвалась в нашу жизнь. На сегодняшний день трудно представить себе семью, у которой не было хотя бы одного гаджета (персональный компьютер, ноутбук, смартфон и т.д.). Работа, новости, фильмы, научные публикации — все это стало более простым и доступным с развитием Интернета и электронных приборов. В условиях пандемии COVID-19 много людей остаются дома на самоизоляции, а много учреждений переходят на дистанционный тип работы. Поэтому наша современная жизнь напрямую стала быть связана с длительным пребыванием за компьютером. А постоянная работа на близком расстоянии от монитора увеличивает риск развития близорукости, как результат ухудшается острота зрения и развивается синдром «сухого глаза». Все это входит в понятие «компьютерный зрительный синдром». Читати повністю »

25.02.2021 |

Современные возможности фармакопрофилактики: КАК СПРАВИТЬСЯ С ХРОНИЧЕСКИМ СТРЕССОМ И РАССТРОЙСТВАМИ АДАПТАЦИИ

Стресс... Старение... Мозг... Такие простые и постоянно употребляемые сегодня слова. «Совсем стресс замучил. Головная боль, бессонница, никак не могу сосредоточиться. Все вокруг раздражает — и на работе, и дома. Что делать? Может, обратиться к врачу?», — для врачей общей практики подобные жалобы, увы, не редкость. Не реже можно услышать в разговоре (дома и на работе) и такой упрек: «Что с тобой происходит? Рассеянный стал, допускаешь элементарные ошибки, забываешь о договоренностях, да и вообще раздражительный какой-то» и т.д. О чем свидетельствуют такие разговоры? Прежде всего о том, что сегодня у большинства людей отмечаются те или иные нарушения в деятельности «главного компьютера» организма — головного мозга, а именно — расстройства адаптации.

Читати повністю »

21.02.2021 |

Что стоит знать о профессиональном психофизиологическом профотборе?

Приказом Министерства здравоохранения Украины и Государственного комитета Украины по надзору за охраной труда от 23 сентября 1994 г. № 263/121 был утверждён перечень работ, где необходим профессиональный отбор. Дополнительно содержались сведения о параметрах, которые должны быть проверены. Однако, помимо такого регламентированного отбора, существует ещё и психологическая проверка кандидатов. И цель её — найти людей, способных наиболее качественно исполнять свои должностные обязанности. Мы постарались разобраться во всех нюансах данной темы.
Читати повністю »

09.02.2021 |

Панацея – 2020: працюємо для людей

4 грудня 2020 року в режимі live stream відбулося нагородження переможців XXI конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея». Вперше за церемонією нагородження можна було спостерігати онлайн та відчути атмосферу свята.

Читати повністю »

05.02.2021 |