X

Для доступа к архивному номеру журнала введите, пожалуйста, Ваш электронный адрес

Введите вашу почту

X

Подписка на электронную версию журнала "Современная фармация"


Введите ваше имя


Введите вашу фамилию


Введите вашу специальность


Введите вашу специализациюВведите вашу почту


Введите ваш телефон

Телефон должен содержать код страны

пример: +380 99 999 9999


Введите Область/город/посёлок где вы проживаете


Введите ваше место работы


ESCEO 2020 — актуальний погляд на застосування кристалічного глюкозаміну сульфату у терапії остеоартриту

Не дивлячись на численні досягнення сучасної фармацевтичної галузі та наявність значної кількості синтетичних протизапальних та знеболюючих засобів, питання ефективного та безпечного лікування захворювань опорно-рухової системи ніколи не втрачало своєї актуальності. Особливо це стосується патологій, що характеризуються хронічним прогресуючим перебігом та вираженим больовим синдромом. Одним з таких захворювань є остеоартроз (ОА) — дистрофічно-дегенеративний процес, який здатен вражати не лише суглобовий хрящ, але всі елементи, які формують суглоб — зв’язковий апарат, меніски, капсулу суглоба [7].

Читать полностью »

27.11.2020 |

ФОЛИО первая защита здоровья матери и ребенка

«Тело матери — это первая лодка в жизни, первая колыбель, где закладывается новая жизнь, где уже начинают формироваться задатки будущего человека, оградите ребёнка от горя и обид — их хватит ещё в его жизни и после рождения»
Дмитрий Спиридонов

Читать полностью »

23.11.2020 |

Головний біль чи мігрень? Їх діагностика та лікування

Головний біль — це проблема, яка стосується практично кожної людини. Так, за статистичними даними, 96 % населення Землі відчувають головний біль протягом життя. Часто «просто головним болем» помилково вважається і мігрень. Однак остання є значно серйознішою проблемою, за якої головний біль є лише одним із симптомів. Серйозність ситуації з мігренню посилюється фактом ії значної поширеності. Так ще у 2006 році Всесвітній союз Головного болю (World headache Alliance) назвав мігрень «забутою» або «тихою епідемією». На сьогодні у світі близько 1 мільярда людей страждають на даний стан. Протягом останніх 20 років мігрень домінує у абсолютно різноманітних антирейтингах щодо тягаря захворювання і розглядається як одна з основних проблем непрацездатності серед молодих людей до 50 років.
Загалом за даними ВООЗ на мігрень хворіє 10 % жителів планети, з яких понад 70 % — жінки. Читать полностью »

|

Выберите вашу профессию