Владимир Штэпа о перспективах и возможностях фармацевтического маркетинга

Директор по маркетингу компании БаДМ Владимир Штэпа, выступая на Ukrainian Pharmaceutical Forum, рассказал об основных существующих возможностях маркетинга в фармацевтической отрасли и о перспективах развития фарммаркетинга.

Читать полностью »

25.12.2019 |

Боль в суставах – сезонная проблема осени

Пора «бабьего лета» подошла к концу и пожелтевшие листья смывают дожди, устанавливается промозглая погода, становится сыро и холодно…Как часто нам в это время напоминают о себе суставы – иногда ноют, иногда болят, а иногда даже припухают и становится тяжело двигаться. 

Читать полностью »

17.12.2019 |

Взаимоотношения врача и пациента: как избежать конфликтов

Жизнь современного социально активного человека с каждым днем приобретает все более нарастающий темп. Это безусловно зависит от целого ряда факторов: значительной урбанизации, безудержного технического прогресса, а также постоянного желания достигать и осваивать новое. Читать полностью »

14.12.2019 |

Новий надійний захист Вашого серця та судин – «ДГК таблетки для розсмоктування»

Серцево-судинні захворювання (ССЗ) – є однією із основних причин смертності населення всіх економічно розвинених країн світу. За прогнозами експертів до 2030 року кількість смертей від даної групи захворювань складатиме 24,2 млн на рік. Високий рівень ССЗ та смертності зумовлений двома основними факторами: старінням населення та нездоровим способом життя, й виникненням внаслідок цього біологічних факторів ризику. В Європі щорічно помирають від ССЗ приблизно 3 млн. чоловік, у США – 1 млн., що складає половину всіх смертей та в 2,5 рази перевищує смертність від злоякісних новоутворень. Читать полностью »

|

АТОПIЧНИЙ ДЕРМАТИТ: причини та рішення

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ (АД) — хронічне шкірне захворювання, яке може вражати як дітей, так і дорослих. Наразі вважається, що провідними у розвитку цього недуга є саме ендогенні фактори (спадковість, атопія, гіперреактивність шкіри). У більшості випадків захворювання характеризується висипом, вираженою сухістю шкіри та свербінням. Хоча АД є генетично обумовленою проблемою, необхідно пам’ятати і про додатковий несприятливий вплив екзогенних факторів: харчових та інгаляційних алергенів, промислових викидів. Таким чином, повністю вилікувати це захворювання, на жаль, неможливо, але суттєво поліпшити стан шкіри нам все ж під силу.

Читать полностью »

13.12.2019 |

Системи охорони здоров’я у світі: історія формування

Скільки існує країн у світі стільки й особливостей влаштування та функціонування їх систем охорони здоров’я. Подекуди уся система може бути представлена одним єдиним лікарем залишеного взагалі без будь-якого забезпечення, в той час як в інших країнах - цілої низкою ультрасучасних лікарень та дослідницьких установ. Тому, починаючи цикл статей про структуру систем охорон здоров’я різних країн, перш за все пропонуємо з’ясувати, що взагалі повинно входити до їх складу та які стандарти їх функціонування існують наразі у світі.

Читать полностью »

12.12.2019 |