X

Для доступа к архивному номеру журнала введите, пожалуйста, Ваш электронный адрес

Введите вашу почту

X

Подписка на электронную версию журнала "Современная фармация"


Введите ваше имя


Введите вашу фамилию


Введите вашу специальность


Введите вашу специализациюВведите вашу почту


Введите ваш телефон

Телефон должен содержать код страны

пример: +380 99 999 9999


Введите Область/город/посёлок где вы проживаете


Введите ваше место работы


Интраназальные глюкокортикоиды в лечении аллергического ринита, или, Что делать, когда антигистаминные уже не помогают?

Аллергический ринит (АР), сенная лихорадка, поллиноз — все это названия по сути одного и того же недуга, который донимает своими неприятными проявлениями от 10 % до 25 % населения планеты. Учитывая часто хронический характер течения данного заболевания, обусловленный как порой невозможностью элиминации этиологического фактора, так и некорректным, а иногда и
безответственным подходом к терапии, аллергический ринит часто становится причиной развития куда более серьезных проблем, таких как, например, синусит, являющийся причиной полного или частичного блокирования носовых пазух.

Читать полностью »

13.08.2020 |

ЧОЛОВІЧИЙ СЕКРЕТ, про який не можна мовчати

Мова йде про доволі делікатну, але серйозну проблему, яка псує життя тисячам чоловіків, а саме — про еректильну дисфункцію (ЕД). Еректильна дисфункція (також відома під терміном імпотенція) — це тривала нездатність досягти та підтримувати ерекцію, якої було б достатньо для отримання сексуального задоволення. Статистичні дані невтішні: кожен другий чоловік старше 40 років стикається з проявами ЕД [1]. Треба зазначити, що 1–2 випадки невдач в інтимному житті ще не є ЕД, але якщо як мінімум чверть статевих актів не закінчуються відчуттям вдоволення — необхідно звернутися до лікаря. Сексуальні невдачі мають вплив не тільки на фізичне здоров’я, але й на психологічне — у таких чоловіків нерідко виникають проблеми всередині сім’ї, що в подальшому супроводжуються розвитком депресії та тривожних станів, які додатково посилюють негативний психологічний компонент ЕД. Через значну поширеність еректильних розладів лікарі первинної ланки також зустрічаються з такими пацієнтами і треба мати на увазі, що ЕД у молодих людей може бути першим проявом серцево-судинних захворювань, тому пацієнт має пройти комплексне обстеження з метою підтвердження або виключення наявності кардіологічної патології.

Читать полностью »

08.08.2020 |

Выберите вашу профессию