X

Для доступа к архивному номеру журнала введите, пожалуйста, Ваш электронный адрес

Введите вашу почту

X

Подписка на электронную версию журнала "Современная фармация"


Введите ваше имя


Введите вашу фамилию


Введите вашу специальность


Введите вашу специализациюВведите вашу почту


Введите ваш телефон

Телефон должен содержать код страны

пример: +380 99 999 9999


Введите Область/город/посёлок где вы проживаете


Введите ваше место работы


ДЕЗАДАПТАЦИЯ как фактор постинфекционной астении в современных реалиях

Организм человека — это уникальная саморегулирующаяся система, способная поддерживать свою жизнеспособность в изменяющихся условиях окружающей среды за счет широкого спектра его адаптационных механизмов. 

Читать полностью »

26.04.2020 |

Корпорація «Юрія-Фарм» отримала і обробила понад 120 запитів від лікарень про надання допомоги

01 квітня 2020 року. «Юрія-Фарм» отримала та обробила понад 120 звернень про надання матеріальної допомоги від головних лікарів опорних лікарень з усієї території України. Опорні лікарні — це ті лікарні, які були визначені Міністерством охорони здоров'я та обласними органами влади для надання допомоги та госпіталізації людей із захворюванням на Covid-19. Читать полностью »

25.04.2020 |

Фармацевти завжди на варті людського здоров’я, навіть коли при цьому ризикують своїм

Сьогодні, в час коли весь світ мобілізувався у боротьбі з пандемією, аптечна галузь опинилась на передовій. Аптеки, розпорядженням КМУ,  були віднесені до об'єктів критичної інфраструктури, яким були зобов'язані працювати задля забезпечення людей ліками, засобами індивідуального захисту,дезрозчинами тощо.   І тоді, коли всі ЗМІ говорять про героїзм медиків, що борються з поширенням Covid-19 (безперечно низький всім за це уклін), про фармацевтів чомусь незаслужено мовчать. Читать полностью »

22.04.2020 |

Асоціація AMOMD™ проти запровадження державного цінового регулювання на медичні вироби на час дії карантину

30 березня 2020 року на позачерговому засіданні Верховної Ради України було прийнято низку Законів України, у тому числі Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (реєстраційний № 3275 від 29.03.2020, далі по тексту — Закон). Читать полностью »

20.04.2020 |

Гідрокортизон-ПОС – потужний аргумент у лікуванні неінфекційних запальних захворювань ока

Дискомфорт, почервоніння, свербіж, відчуття «піску» та утворення невеликих вузликів по краях повік — саме з такими симптомами пацієнти найчастіше звертаються до лікаря офтальмолога. Ці неприємні прояви зазвичай є ознаками запального ураження переднього відрізку ока, що супроводжує такі захворювання як кон’юнктивіт, блефарит, «ячмень» та халязіон. Зважаючи на вкрай високу поширеність даних патологій, а також значне зниження якості життя пацієнтів, що страждають на них, поговоримо про цю тему детальніше. Читать полностью »

01.04.2020 |

Выберите вашу профессию