X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


За наказом Міністра Збройних Сил України нагородили героїчну команду мережі аптек «Подорожник»

За наказом Міністра Оборони України Олексія Резникова, керівника та героїчний колектив компанії “Аптека Подорожник” нагородили іменною медаллю, а також почесною подякою за сприяння Збройним Силам України, за впровадження благодійного проєкту «AMBULANCE для ЗСУ», мета якого забезпечувати військових каретами швидкої допомоги. Загальна сума допомоги склала 15 917 500 грн.

 

Вручення нагороди провели: Книгиницький Володимир Федорович полковник медичної служби, начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону та Магаль Оксана Іванівна полковник медичної служби заступник начальника Центру з медичного постачання.

З початком повномасштабного вторгнення група компаній «Подорожник» прийняла важливе рішення – допомагати українській армії у боротьбі з російським окупантом. Окрім надання фармацевтичної допомоги тим, хто її потребує у прифронтових зонах, наприкінці березня компанія запустила проєкт «AMBULANCE для ЗСУ». Його мета — забезпечувати каретами швидкої допомоги Медичні сили ЗСУ.

За 10 місяців дії проєкту компанія змогла передати українським військовим 22-у укомплектовану карету «швидкої» на суму 15 917 500 грн. Завдяки цій допомозі військові медики та медикині змогли врятувати життя та здоров’я сотням військовослужбовцям, які стоять на захисті нашої країни від російського окупанта.

 


«Від Мед військ ЗСУ ми хочемо подякувати героїчній команді Подорожник на чолі з Тарасом Колядою, за придбання вже 22 карет швидкої для наших військових. Ми розуміємо, що спасіння життя військовослужбовця – найвища цінність, яка може бути під час війни. Тому дуже приємно, що найбільша мережа аптек «Подорожник», як і інші  крупні бізнеси нашої країни зараз так активно підтримують ЗСУ. Разом переможемо», — зазначив Володимир Книгиницький, начальник Військово-медичного клінічного центру західного регіону.


 

 

У каретах «швидкої» потреба не зникає. Транспорт регулярно потрапляє під обстріли та виходить з ладу. Тож команда регулярно звертається до небайдужих бізнесів та організацій за кордоном з проханням допомогти з пошуками автівок в Європі, їх закупівлею та транспортуванням.

 


«Вся команда Подорожника, працівники офісу, всі фармацевти та навіть наші покупці беруть участь у цьому проєкті. Тож сьогодні, приймаючи цю нагороду, я хочу від свого імені та команди аптек «Подорожник подякувати ЗСУ за захист нашої країни.  Для нас честь допомагати українським військовим, які боронять нашу державу! Завдяки вашій праці ми маємо можливість продовжувати надавати якісну ФАРМ опіку українцям. Ми старатимемось якомога швидше відновлювати аптеки на деокупованих територіях, щоб забезпечувати мешканців якісними ліками», — коментує виконавчий директор компанії Тарас Коляда.


 

Проєкт «AMBULANCE для ЗСУ» продовжуватиметься доти, поки буде потреба у забезпеченні Медичні сили спецтранспортом, кажуть у «Подорожнику». Адже збереження життя українських захисників та захисниць є і буде найважливішим пріоритетом.

*Під «Мережа аптек Подорожник» слід розуміти аптечні заклади групи компаній (корпорації) «Подорожник», що є найбільшою мережею аптек України за кількістю аптечних закладів станом на 01.02.2022 за даними експертно-аналітичного дослідження, проведеного на замовлення ТОВ «КЛІКІС».

 

Довідка про компанію:

Група компаній мережі аптек «Подорожник» на фармацевтичному ринку понад 23 роки. Група налічує понад 1 300 аптек, розташованих у всіх областях України. Постійними клієнтами мережі є понад 7 мільйонів українців, щодня аптеки відвідує близько 300 тисяч покупців.

 

Поділитися статтею з друзями