X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Попри війну «Фармак» завершив будівництво і запустив нову виробничу дільницю

Український бізнес продовжує надійно тримати економічний фронт та інвестувати в розвиток держави навіть під час війни. Нещодавно фармацевтична компанія «Фармак» відкрила нову дільницю з виробництва ліків у небулах, будівництво якої розпочала до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Ліки у небулах призначені для інгаляційного введення, і розпилюються за допомогою небулайзерів. Така технологія дозволяє ефективно лікувати алергічні та запальні захворювання дихальних шляхів.

Також на новій дільниці будуть виготовлятися асептичні очні краплі та інші стерильні препарати у поліетиленових флаконах. Розрахункова потужність нової дільниці складає до 40 млн небул на рік.

Інвестиція у проект склала 9 млн євро – на виробничому майданчику встановлено надсучасне обладнання з ЄС та США. Дільниця оснащена передовими діджитал рішеннями, що дають змогу оператору не втручатися у процес приготування ліків, а лише контролювати його на цифровій панелі.

Нові технології унеможливлюють будь-який контакт речовини із зовнішнім середовищем та зводять до мінімуму вплив людського фактору на процес виробництва ліків. Це забезпечує максимальну стерильність приготування препаратів.

Першим продуктом, випущеним на новій дільниці, став препарат для лікування бронхіальної астми. В розробці цього складного лікарського засобу компанією застосовувалися сучасні методи, зокрема моделювання розподілу аерозольних часток в штучних легенях.

 

«Ми не маємо права зупинятися. Війна не залишає нам вибору. Ми повинні працювати ще краще, чіткіше та оперативніше. Адже саме в такі кризові періоди українці особливо потребують якісних сучасних лікарських засобів», – зазначив  Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак».

 

Поділитися статтею з друзями