X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


З першого дня воєнного вторгнення Acino в Україні наполегливо працює 24/7

З першого дня воєнного вторгнення Acino в Україні наполегливо працює 24/7 задля підтримки фармацевтичної галузі країни, що включає:

  • виробництво якісних лікарських засобів на власному фармацевтичному заводі «Фарма Старт»;
  • забезпечення безперебійних поставок критичних для життя лікарських засобів від актуальних іноземних партнерів на територію країни;
  • регулярне відвантаження життєво необхідних ліків дистриб’юторам аптечних мереж;
  • надання гуманітарної та матеріальної допомоги.

 

РОБОТА ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ЗАВОДУ

Фармацевтичний завод Acino працює у повному циклі виробництва, забезпечуючи безперебійний доступ українцям до життєво необхідних лікарських засобів.

Acino стало інвестує в модернізацію виробничих потужностей та розвиток науково-дослідної діяльності, розширюючи можливості в області створення та просування нових фармацевтичних препаратів в інтересах пацієнтів.

 

ЛОГІСТИКА ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

У перші місяці війни Аcino забезпечувала поставки ліків «з коліс» на склади дистриб’юторів, незважаючи на ускладнену логістику.  Станом на сьогодні це вже більше 17,5 млн. упаковок лікарських засобів.

Додатково компанія організувала поставки найзатребуваніших ліків зі складів компанії у Швейцарії.

 

ПАРТНЕРСТВО

Задля безперервного забезпечення пацієнтів препаратами Acino організувала безперебійну поставку сировини для виробництва лікарських засобів на заводі в Києві, а також тримає постійний зв’язок з іноземними партнерами — постачальниками лікарських засобів.

 

ГУМАНІТАРНА ТА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА

Як соціально відповідальна компанія, Acino з моменту появи на ринку (01.10.2015) завжди надає гуманітарну допомогу медикаментами власного продуктового портфелю вітчизняним медичним закладам. А також компанія підтримує низку благодійних проєктів та веде власні соціальні ініціативи. Щорічно це десятки мільйонів гривень, спрямованих на підтримку пацієнтів, розвиток медичної освіти, відбудову лікарень тощо.

Acino в Україні від початку війни спрямувала на гуманітарні цілі вже більше 65 млн грн. Компанія відвантажила понад 200 тис. упаковок лікарських засобів, що використовуються у неврології, психіатрії, кардіології, терапії та ендокринології, на суму понад 57 млн грн. Цю допомогу отримали тисячі громадян через більше 230 лікарень, військових шпиталів, громадських організацій та благодійних фондів країни.

2 млн грн. грошової допомоги було спрямовано на підтримку Збройних Сил України та 4 млн грн. перераховано на забезпечення гуманітарних й медичних потреб Міністерства охорони здоров’я України в межах всесвітньої ініціативи Президента України UNITED24.

 

 

Acino виділила благодійному фонду «Нестримні» 2 млн грн. на придбання 4-х автівок для транспортування гуманітарної допомоги, переміщення та евакуації співвітчизників із зон активних бойових дій і окупованих територій та 10-и генераторів для забезпечення електроенергією тих, хто у потребі.

Acino виступила партнером проєкту БФ «Реконструкції та розвитку України» з забезпечення прифронтової зони та зруйнованих лікарень в областях надсучасними мобільними шпиталями для надання невідкладної допомоги пораненим. Компанія передала у пілотний медичний комплекс на колесах лікарські засоби на суму 150 тис. грн. Всього заплановано таких шпиталів п’ятдесят два.

Acino продовжує співпрацювати з МОЗ України та лікарнями, взаємодіяти з благодійними фондами та громадськими об’єднаннями з метою надання необхідної допомоги населенню та державі.

 

 

ПіДТРИМКА КОМАНДИ та РОБОЧІ МІСЦЯ

З моменту ескалації HR-стратегія Acino була сфокусована на убезпеченні команди та створенні умов для безперервності бізнесу. У першу чергу, це був порятунок та підтримка співробітників і їхніх сімей, що опинилися у гарячих точках. Загалом за час війни компанія вже направила понад 50 млн грн на заходи з підтримки працівників відповідно до розробленої “Політики підтримки працівників Acino в Україні».

 

Компанія забезпечила своєчасні виплати заробітної плати у повному обсязі, надання прихистку переміщеним співробітникам з родинами в межах країни та закордоном, перелокацію працівників у більш безпечні регіони, одноразову фінансову підтримку постраждалим від окупації та запровадила формат та умови роботи для онлайн та офлайн режиму для різних категорій працівників. Всі співробітники забезпечені медичним страхуванням, страхуванням життя, у тому числі від критичних захворювань. Проведено щеплення від грипу та Covid-19, а також швидкий скринінг стану здоров’я у межах корпоративної кампанії «День донора».

 

Організовано дитячий садок для дітей працівників у м. Київ. Щоб допомогти працівникам пережити блекаут, компанія виділила одноразову фінансову допомогу працівникам на придбання опалювальних приладів, теплого одягу, акумуляторів та різноманітних портативних зарядних пристроїв, що збережуть тепло та забезпечать електроенергією. Компанія продовжує виплачувати зарплатню 16-м співробітникам, хто боронить Батьківщину у лавах ЗСУ, з метою підтримки їхніх родин.

 

Для підтримки морального духу команди Acino посилила внутрішню комунікацію та мотиваційні заходи. До останніх увійшли зустрічі з керівництвом, заохочувальні премії, запуск проєкту «Acino разом» з надання психологічної підтримки та флешмоби єднання на підтримку одне одного. Додатково компанія залучила відкритий збір коштів на незалежній швейцарській фандрайзинговій платформі Crowdify. З 01.04.2022 по 24.05.2022  було зібрано понад 56 тис євро, які були розподілені між 10 співробітниками, у яких повністю знищено житло або непридатне до життя. Згідно з онлайн-опитуванням у корпоративному чат-боті AcinoBot, вже через місяць після початку війни 93 % працівників перебували в ресурсному стані, а 63 % — надавали допомогу іншим.

Завдяки вищенаведеним заходам та загальному підходу компанії до підтримки кожного члена команди, організаційна структура Acino в Україні з початку війни не зазнала змін, усі робочі місця збережені. І на сьогодні штат співробітників налічує 840 фахівців.

 

Компанія досягла високого ступіня лояльності від працівників та їх впевненості у завтрашньому дні. Працівники демонструють найвищий рівень залученості та докладають можливі зусилля для збереження бізнесу та подальшого успіху компанії, як відповідального гравця на фармринку, що виробляє та поставляє життєвонеобхідні лікарські засоби співвітчизникам.

Також працівники займають проактивну позицію у межах волонтерського руху та надають необхідну допомогу населенню. У жовтні працівники у Києві здали 32 л крові на підтримку пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

 

Команда Acino в Україні продовжує сумлінно працювати на благо України та її громадян та реалізовує  заплановані до війни заходи та проєкти щодо розвитку бізнесу в Україні. Фармацевтичний завод компанії працює у повному циклі і виконує взяті на себе зобов’язання перед партнерами. Обсяги продукції заводу охоплюють як потребу населення України, так і дружніх країн СНД.

 

Підготовлено  за матеріалами Служби зв’язків з громадськістю Acino в Україні pr_ua@acino.swiss.

 

Поділитися статтею з друзями