X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізацію















Введіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Як захистити себе від наслідків перевантажень на роботі

Стрімкий розвиток сучасного життя йде буквально у всіх її областях і ось нові технології вже приходять до нас додому.

Тепер ти не можеш сказати, що будинок — це рятівна тиха гавань, де можна добре відпочити. Сьогоднішні реалії — це постійні спокуси додатково попрацювати у офісі та вдома, коли робочий день вибивається зі звичного 8-годинного інтервалу, а поєднання великої кількості робочих моментів стає звичайною справою для більшості людей молодого та середнього віку. З одного боку, професійний попит надає впевненості в завтрашньому дні і у власних силах, і це серйозна мотивація до розвитку, але з іншого боку, одного разу настає момент, коли саме ті сили, з яких ти черпав впевненість і натхнення, раптом починають потихеньку залишати тебе. Виникає апатія і пасивність, з’являються проблеми з пам’яттю, погіршується сон і настрій, можуть навіть почати турбувати головні болі і запаморочення. Особливо гостро ознаки перевантаження можуть проявлятися в період сезонних респіраторних захворювань, коли колеги випадають з робочого графіка через застуду або коли постійно хворіють їхні маленькі діти. Тоді більш стійким до інфекції співробітникам доводиться працювати «за двох» і брати на себе значне незаплановане навантаження. Довго працювати в напруженому режимі виходить не у всіх і, рано чи трохи пізніше, але практично до всіх «трудоголіків» приходить стан фізичного і нервового перенапруження або перевтоми. Це стан, що виникає в організмі людини через тривалу відсутність відпочинку і повноцінного відновлення, що дуже небезпечно для здоров’я. При тривалому впливі на організм інтенсивних навантажень може розвинутися хронічна перевтома, коли нічний відпочинок перестає повністю відновлювати Ваші сили і вранці стає важко піднятися і навіть часом думати про роботу. Крім того, хронічна перевтома може викликати ослаблення імунітету, що незмінно спричинить за собою низку простудних захворювань. Досить часто хронічна перевтома може призводити до розвитку неврастенії та інших серйозних проблем зі здоров’ям.
Спільною рисою стану перенапруження, незалежно від його причини, є значне зниження енергетичного потенціалу, а також різноманітні порушення в метаболічних процесах в кожній клітині організму. Цей момент вкрай важливо не пропустити, але краще, звичайно, не допускати перевантаження і вчасно почати профілактику перевтоми. У момент, коли Ви тільки починаєте планувати інтенсивний робочий період, необхідно подумати про захист організму.

Ефективним профілактичним заходом буде призначення препаратів, що поліпшують метаболічні процеси і активують продукцію життєвої енергії. Знаючи походження проблем перенапруги, можна рекомендувати препарат Мілдронат® капсули 250 мг, який оптимізує енергетичний обмін в клітинах, відновлює, а також покращує фізичну і розумову працездатність. Застосування Мілдроната® для профілактики перевантажень і нервового виснаження цілком виправдане завдяки його основним ефектам: він м’яко підвищує продуктивність, не чинить виснажуючої дії на центральну нервову систему та володіє захисними ефектами по відношенню до серцево-судинної системи. Все це дає можливість організму поступово збільшити витривалість щодо різних навантажень, як фізичних, так і емоційних, а також надає заряд бадьорості та енергії для виконання усього запланованого і ще довго допомагає підтримувати робочий стан. В результаті застосування Мілдронату® організм набуває здатності витримувати навантаження високої інтенсивності та швидко відновлюватися при цьому.
Все це робить Мілдронат® капсули 250 мг препаратом вибору в умовах тривалих перевантажень і необхідності підтримати свій робочий потенціал. Однак завжди слід пам’ятати, що перед початком прийому будь-яких препаратів необхідно проконсультуватися з лікарем або провізором в аптеці.

За матеріалами сайту http://www.mildronat.ru