X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Експерти онлайн. Як пройшов перший вебінар програми Pharm Expert для провізорів

Карантин для провізорів – зовсім не можливість відпочити. Поки хтось не може вигадати, який ще серіал переглянути, працівники першого столу залишаються на варті здоров’я українців. У нинішній ситуації і без того значна відповідальність, покладена на провізорів, ще збільшується. Отже повинен підвищуватися і рівень професійних знань, аби щоразу надавати високопрофесійну консультативну допомогу щодо вибору лікарських засобів і доносити навіть найскладнішу інформацію доступною мовою. Для підтримання провізорів у непростих умовах карантину компанія «Джонсон і Джонсон Україна» ухвалила рішення провести для учасників платформи Pharm Expert серію навчальних онлайн-вебінарів Pharm Expert LIVE. Підключитися до трансляції може кожен учасник платформи. Для цього достатньо перейти за посиланням, яке напередодні заходу надходить на електронну пошту та мобільний телефон у вигляді sms-повідомлення.

Для проведення вебінарів було обрано зручний та простий сервіс Zoom, користуватися яким можна з будь-якого пристрою: десктопу, планшету, iOS, андроїда. Єдина важлива передумова –мати безперебійний доступ до інтернету і бажання удосконалювати свої знання та навички!

Перший онлайн-вебінар Pharm Expert LIVE відбувся 23 квітня 2020 року. Для нього було обрано особливо актуальну сьогодні тему «Комплексна допомога при симптомах застуди». Під час вебінару учасники з’ясували, що стоїть за «простим» лікуванням симптомів застуди і грипу,дізналися багато важливої і корисної інформації про основні протизастудні препарати у складі комплексної аптечки, а саме:
- який засіб можна рекомендувати при ринітах різного походження, закладеності носа та нежитю;
- що допоможе подолати температуру, гарячку, озноб та ломоту в тілі;
- як за допомогою рослинних засобів позбутися кашлю та причини його виникнення– запалення;
- який засіб допоможе усунути чотири збудники, що, як правило, спричиняють більу горлі.
Було розглянуто корисні особливості таких лікарських засобів, як Гексорал® - при болю в горлі, Тизин® Ксило - при нежитю, Доктор Мом® - при кашлі, Ринза® з парацетамолом - при температурі.

Онлайн-вебінар «Комплексна допомога при симптомах застуди» від Pharm Expert зібрав понад 70 учасників. Завдяки формату живого спілкування кожен зміг поставити запитання експерту в чаті. І таких питань виявилося чимало. Наприклад, чи можна рекомендувати препарат Тизин® Ксило гіпертонікам, чи допомагає засіб при ринітах, викликаних алергічними реакціями? Протягом скількох днів поспіль можна приймати препарат Ринза® і чи можна рекомендувати його вагітним та жінкам, які годують? Чи можна запивати сироп Доктор Мом® водою та з якого віку показані льодяники Доктор Мом® при кашлі та першінні у горлі? Які переваги має спрей Гексорал® у порівнянні з іншими засобами на основі гексетидину та на скільки важливо витримувати рекомендований інтервал між впорскуваннями спрея? На ці, та безліч інших нагальних питань, експерт вебінару радо надавав провізорам вичерпні відповіді. Тож наступного разу, коли одне з таких запитань прозвучить в аптеці від покупця, працівник першого столу без вагань відповість на нього.

За результатами опитування, проведеного після завершення заходу, 100% респондентів назвали вебінар «Комплексна допомога при симптомах застуди» корисним, а запропонований матеріал зрозумілим та доступним. Так само всі без виключення учасники зазначили, що хотіли б відвідати більше вебінарів Pharm Expert LIVE найближчим часом, та навіть назвали теми, які цікавлять їх найбільше. А ще висловили бажання поспілкуватися, в рамках наступних вебінарів, з такими лікарями як: педіатр, офтальмолог, отоларинголог, кардіолог та нарколог (щодо засобів для боротьби з тютюновою залежністю). Звісно, організатори заходу взяли до уваги всі побажання працівників першого столу та пообіцяли, що наступні вебінари стануть ще цікавішими та кориснішими! І головне – вони будуть так само доступними для кожного учасника платформи Pharm Expert.

Якщо Ви теж бажаєте взяти участь у наступному вебінарі, обов’язково зареєструйтеся на платформі Pharm Expert і чекайте на sms-повідомлення, та інформацію на електронну пошту. Після отримання запрошення переходьте за посиланням і приєднуйтесь до заходу.

Любіть своїх пацієнтів – підвищуйте рівень власних професійних знань, та навичок разом з Pharm Expert (pharmexpert.com.ua)

Інформація для розміщення у спеціалізованих виданнях, призначених для медичних установ та лікарів.

Виберіть вашу професію