X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Вобензим: ефективне лікування та відновлення жіночого здоров`я

Лікування запальних гінекологічних захворювань традиційними засобами, зокрема аднекситу, не завжди сприяє швидкому одужанню, а в окремих випадках призводить до небажаних наслідків — розвитку ускладнень у вигляді спайок, утворення рубців, дегенеративних уражень яєчників, хронічного болю, зрештою розвитку безпліддя.

Wobenzym

Безумовно, призначення антибактеріальної терапії при аднекситі є обов’язковим. Традиційно в якості ад’ювантної терапії призначають нестероїдні протизапальні засоби. Проте, щоб уникнути їх небажаних побічних ефектів, можна застосувати комплексний ензимний препарат ВОБЕНЗИМ. Цей лікарський засіб ефективно впливає на запальний процес, сприяє усуненню набряку і больового синдрому, а крім того посилює дію антибіотиків.

Протизапальна дія препарату ВОБЕНЗИМ доведена чисельними клінічними дослідженнями. Окрім того, ВОБЕНЗИМ збільшує концентрацію антибіотиків у сироватці крові, а значить і у місці запального процесу. Завдяки природному походженню, ВОБЕНЗИМ не має вираженої побічної дії, що особливо важливо для жінок репродуктивного віку. Зокрема, ВОБЕНЗИМ не знижує імунну відповідь і не пригнічує запальну реакцію, а сприяє її фізіологічному завершенню. Саме тому його доцільно застосовувати в комплексній терапії запальних захворювань придатків.

Іншою областю застосування препарату ВОБЕНЗИМ є зміна молочної залози при мікро-цистичній мастопатії. Суб’єктивні симптоми при мастопатії — це тягнучі або колючі болі, часто такі, що переходять до зони пахвової западини, а також відчуття здавлення/напруги і набряку. Після виключення злоякісної пухлини шеститижневе лікування препаратом ВОБЕНЗИМ може дати поліпшення клінічних даних у вигляді припинення симптоматики, зменшення розміру цист.

У жінок з рецидивуючим вульво-вагінальним кандидозом (4 і більше загострення на рік) 10-тижневий курс лікування препаратом ВОБЕНЗИМ сприяє значному зменшенню кількості рецидивів впродовж декількох наступних років.