X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Представники НФаУ на високому рівні презентували свій виш на міжнародних виставках

16–18 березня 2017 р. Національний фармацевтичний університет (НФаУ) взяв участь у VIII щорічній виставці «Сучасні заклади освіти–2017» та V виставці освіти за кордоном «World Edu», які пройшли у Києві. Тижнем раніше, 10–11 березня 2017 р. представники вишу з гідністю представили НФаУ у Варшаві — на XXVII Міжнародній освітній виставці Perspektywy–2017. Заходи у Києві зібрали майже 800 представників із усіх регіонів України та 14 держав світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Руму-нії, Угорщини, Китаю, Італії. Українську вищу школу представляли 98 вітчизняних університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ. Перший проректор НФаУ, професор А.А. Котвіцька у рамках виставки провела презентацію на тему «Партнерство з роботодавцями як стратегічний ресурс розвитку На-ціонального фармацевтичного університету», в ході якої відбулося спілкування з роботодавцями, абітурієнтами, партнерами та ЗМІ. За результатами участі у рейтингових конкурсах Національний фармацевтичний університет виборов Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», Золоту медаль у номінації «Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів», «Сертифікат якості наукових публікацій», Почесну Грамоту ректору НФаУ В.П. Черних «За плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти» та диплом Національному фармацевтичному університету «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

Освіта без кордонів

Варшавський Палац культури і науки гостинно приймав численних учасників та відвідувачів виставки. Освітній салон зібрав представників близько 100 навчальних закладів із Польщі, Великобританії, Австралії, Канади, Китаю, Іспанії, Німеччини, Нідерландів. Спеціальним гостем освітнього салону стала Україна, яку представляли Український державний центр міжнародної освіти МОН України та 12 університетів, у тому числі Національний фармацевтичний університет. У церемонії відкриття XXVII Міжнародної освітньої виставки Perspektywy-2017 взяв участь Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця.

У рамках виставки відбувся круглий стіл за участю організаційного комітету освітнього салону, ректорів провідних ВНЗ Польщі, директора Українського державного центру міжнародної освіти МОН України Олени Шаповалової та представників українських університетів, у ході якого сторони презентували свої заклади та обговорили питання співпраці у форматі освітніх проектів.

Інформаційне поле

Національний фармацевтичний університет бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних виставках та конкурсах, де представляє свої досягнення. Виставкова діяльність — одна із можливостей показати багатогранну діяльність НФаУ в галузях освіти і науки, поділися своїми науково-педагогічними ідеями, розширити партнерські зв’язки та налагодити співпрацю, знайти нові шляхи для реалізації задумів та планів.  

Вперше опубліковано на сайті НФаУ

 Матеріали надані відділом зв’язків із громадськістю та пресою НФаУ