X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Понад 11 мільйонів українців обирають мережу аптек “Подорожник”

Майже всі великі бізнеси України об’єднують своїх клієнтів у програмі лояльності. Це інструмент, щоб організовувати для них вигідні акції та пропозиції й робити покупки приємнішими. 

Найбільша мережа аптек "Подорожник" у своїй програмі лояльності значно розширює ці можливості для клієнтів і пропонує їм більше. Адже місія компанії – надавати якісну фармопіку кожному за будь-яких обставин. 

 

Як працює програма лояльності у Подорожнику

Більше 11 мільйонів українців є постійними клієнтами аптек і відчувають переваги участі в програмі. Адже її система максимально спрощена й передбачає легку реєстрацію за номером телефону. Клієнту пропонують акції, кешбек з кожної покупки, підбирають для нього персональні пропозиції до Дня народження чи свят. Зареєструватися можна в чат-ботах за посиланнями –  https://chats.viber.com/podorozhnik або під час покупки в аптеці.
 

Директор з маркетингу мережі аптек "Подорожник" В’ячеслав Сауц вважає, що таким чином клієнт розуміє, що компанія створює для нього найкращі умови для покупки. 

 


 

"Фармацевтична сфера відповідальна за турботу про здоров’я, що є найбільшою цінністю для кожного. Ми в Подорожнику це добре розуміємо і працюємо для людей", – сказав В’ячеслав Сауц.

 

В'ячеслав Сауц, директор з маркетингу мережі аптек «Подорожник»

 

Чому варто приєднатися і використовувати можливості програми

Мережа аптек "Подорожник" працює у критично важливій сфері охорони здоров’я. Саме це спонукає давати клієнтам більше і піклуватися про них.  

 

"Завдяки програмі лояльності ми можемо також нагадати про прийом і купівлю ліків, які клієнт приймає постійно. Це можливість дати саме те, що треба й запитати, чи добре ми це зробили. Крім того, клієнт може бачити історію покупок і використовувати бонуси, коли захоче. Ми даємо йому вибір і не керуємо бажаннями" – розповів В’ячеслав Сауц.  


За його словами, для клієнтів Подорожника працює чат-бот у Viber і Telegram. Це забезпечує зручність, адже можна замовити ліки онлайн і забрати в найближчій аптеці. Також доступні консультації з фармацевтом, який надає фармопіку.Лише клієнти найкраще знають, що їм потрібно

Аптеки "Подорожник" поповнюють асортимент новими товарами відповідно до запитів своїх клієнтів. У компанії переконані: люди найкраще знають, що їм потрібно. Подорожнику важливо не лише виконувати ці запити, але й перевищувати їх. Таким чином асортимент мережі налічує понад 25 000 товарів. Крім ліків, є засоби для догляду, підтримки та зміцнення імунітету, натуральна косметика.

За словами В’ячеслава Сауца, програма лояльності, як і все в Подорожнику, зростає динамічно. Компанія змінюється для своїх клієнтів, тестує нові зручності для них і вдосконалюється. 

 

"Саме це створює довіру між нами і нашими клієнтами, що важливо для спільноти. Адже ми гнучкі, визнаємо помилки і готові до діалогу, щоб їх виправляти. Адже є сервіс, що наближений до ідеалу й саме над цим ми працюємо", – сказав директор з маркетингу Подорожника. 

 

Компанія планує розвивати програму лояльності, щоб кожен другий українець мав доступ до якісних ліків вже до кінця 2023 року. Спільнота клієнтів Подорожника зростає і фармопіку відчуває більша кількість людей. Відповідальність за здоров’я – це основа майбутнього. 

 

 

Поділитися статтею з друзями

Виберіть вашу професію