X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


«Новеко Україна» – інноваційний підхід до розвитку фармацевтичної галузі

Українська фармацевтична галузь — одна із важливих складових національної системи охорони здоров’я, для якої інтереси пацієнта завжди стоять на першому місці. За роки незалежності українська фармацевтична галузь зробила серйозний прорив у виробництві, розробці нових форм лікарських засобів та приведенні умов виробництва та системи забезпечення якості до рівня вимог Європейського союзу.

 

Однією із фармацевтичних компаній, що динамічно розвиваються, є «Новеко Україна», яка розпочала свою історію в 2014 році i є послідовником українського зовнішньоторговельного об’єднання, в основу діяльності якого був покладений принцип «Працювати задля добробуту та здоров’я нації — найважливішої складової національної безпеки!». «Продуктовий» портфель компанії «Новеко Україна» налічує 16 продуктів.

 Основними векторами роботи компанії «Новеко Україна» є якість, ефективність та безпечність, які дозволили засобам із торговою маркою «NOVECO» завоювати довіру лікарів та пацієнтів, що в результаті сприяло формуванню позитивного іміджу підприємства. Враховуючи сьогоденні виклики, основні завдання компанії «Новеко Україна» —
це не створення нових молекул, а лише формул, які ґрунтуються на серйозних клінічних дослідженнях, де є доказова база. Продукція компанії виробляється в США та ЄС на високотехнологічних підприємствах, сертифікованих за системою GMP та в своїй діяльності використовує новітні досягнення в своїх інноваційних продуктах, що розроблюються в європейському центрі досліджень.

 

На сьогодні одним із пріоритетних напрямків роботи компанії «Новеко Україна» є розробка, виробництво та впровадження арсеналу засобів для лікування репродуктивних розладів. Проблема екологічної детермінованості здоров’я населення, особливо його репродуктивного потенціалу, є однією із найбільш актуальних для практичної охорони здоров’я у другій половині ХХ століття. Репродуктивне здоров’я населення є одним із найбільш чутливих біологічних показників, який віддзеркалює ступінь забруднення довкілля, що особливо актуально не лише для нашої держави, а й для планети в цілому.

За даними ВООЗ, 15–20 % сімей в усьому світі страждають на безпліддя. Спеціалізована група ВООЗ із діагностики та лікування безпліддя показала, що приблизно в 20 % випадків безпліддя обумовлено тільки чоловічим фактором, а в 30 % має місце зниження фертильності у обох партнерів. Кількісна оцінка сперматогенної функції здорових чоловіків більш ніж за 50-річний період вказує на те, що зниження показників сперматогенезу відбувається зі швидкістю приблизно 2 % на рік. Згідно даним медичної статистики, в Україні 20 % усіх подружніх пар, тобто кожна 5 сім’я, є безплідною.

Пандемія COVID-19 також значно впливає на репродуктивний стан населення. Найважливішим аспектом цього захворювання є надзвичайна тривалість захворюваності, в середньому 22 доби та високий рівень імунної відповіді, який може вплинути на всі органи та системи, викликаючи необоротні наслідки. Доведено, що SARS-CoV-2 може проникати в уротеліальні клітини сечового міхура та тканини яєчка та призводити до патологічних змін через проникнення вірусної інфекції.

В зв’язку із актуальністю проблем репродуктивного здоров’я населення компанією «Новеко Україна» шляхом співпраці із 25 партнерами було розроблено лінійку для профілактики та лікування жіночих та чоловічих репродуктивних розладів.

 

 


До арсеналу лінійки репродуктивного здоров’я відносять:

 • НОВОФЕРТИЛ® (Італія)
 • НОВОФЕРТИЛ® ЗДОРОВ’Я ПРОСТАТИ (США)
 • НОВОКАРНІТИН (Іспанія)
 • НОВОАРГІНІН (Іспанія)
 • ХЕППІ ФЕМ® (Італія)
 • ПРЕЛОКС®/ PRELOX® (Франція)
 • ЛЕДІ ПРЕЛОКС®/ LADY PRELOX® (Франція)
 • МЕЛАТОНИН СПРЕЙ НОВЕКО

 

НОВОФЕРТИЛ® (Італія) — продукт для покрашення репродуктивної та сексуальної функцій у чоловіків. Збалансована формула Новофертилу® містить комплекс біологічно активних речовин і вітамінів, необхідних для підтримки чоловічого здоров’я. Процес сперматогенезу складний і багатокомпонентний, триває більше 2-х місяців і легко зазнає негативного впливу. Недостатність амінокислот, мікронутрієнтів, коензимів та низки необхідних біологічно активних компонентів поряд з оксидативним стресом призводять до поломки цього складного процесу. При цьому спільна комбінація 13-ти діючих речовин, які відомі своїми окремими властивостями підвищувати якість сперми, дає в кінцевому підсумку синергічний ефект і діє набагато сильніше, ніж при використанні цих діючих речовин окремо.

Завдяки унікальному складу Новофертил® підвищує концентрацію сперми, об’єм еякуляту, загальну рухливість та кількість сперматозоїдів нормального складу. Новофертил® — простий, безпечний та ефективний засіб для підтримки репродуктивного здоров’я.

 

НОВОФЕРТИЛ® ЗДОРОВ’Я ПРОСТАТИ (Rye Grass Pollen) (США) — унікальний комплекс для профілактики та лікування гіпертрофії та запалення передміхурової залози. Збалансована формула НОВОФЕРТИЛ® ЗДОРОВ’Я ПРОСТАТИ містить добре відомі фітоскладові в унікальній комбінації. Такі компоненти як цинк, пилок житньої трави, бета-ситостерол, вітамін Е в добре збалансованому продукті дозволяють зробити лікування та підтримку здоров’я простати безпечним, простим та ефективним. Дія рослинних препаратів, які застосовуються для лікування даних захворювань, є патогенетичною, а фітотерапія є найбільш безпечним методом лікування — вірогідність виникнення побічних ефектів мінімальна. Всі діючі компоненти препарату НОВОФЕРТИЛ® ЗДОРОВ’Я ПРОСТАТИ, а також добова доза кожного компоненту підібрані згідно рекомендацій Американських університетів та відповідають нормам США. Діючий компонент Rye Grass Pollen запатентований та виробляється тільки однією фірмою — Грамінекс (США). Компанія має власні землеволодіння, на яких вирощують жито без використання синтетичних добрив.

 


Компанія «Новеко Україна» виробляє НОВОФЕРТИЛ®  ЗДОРОВ’Я ПРОСТАТИ в США, використовуючи Rye Grass згідно із ліцензійною угодою.

НОВОФЕРТИЛ® ЗДОРОВ’Я ПРОСТАТИ офіційно  зареєстрований в Україні!


 

НОВОКАРНІТИН (L-carnitine 3g, Fructose 2g) (Іспанія) — додаткове джерело карнітину для корекції метаболічних процесів. Він нормалізує обмінні процеси, стимулює клітинний енергообмін, усуває енергодефіцит, підвищує адаптаційні можливості організму, зміцнює імунітет, знімає втому, зменшує м’язову слабкість. Все це стало ключовим моментом його застосування в кардіології, неврології, гастроентерології, андрології та інших суміжних областях медицини. Карнітин у високій концентрації присутній у чоловічій репродуктивній системі і, особливо, в епідидімісі, що вказує на його вирішальну роль в енергетичному обміні та дозріванні сперматозоїдів.
Тому концентрація карнітину в еякуляті вважається маркером функції епідидимісу. Позитивний вплив L-карнітину — він поліпшує поступальну рухливість сперматозоїдів у пацієнтів з олігоастенотератозооспермією, рухливість та життєздатність сперматозоїдів у пацієнтів з безсимптомним безпліддям із надмірним утворенням реактивних форм кисню та ультрасонографічними ознаками простатовезикулоепідідиміту, яким вже проводили антибактеріальне лікування. Терапія за допомогою L-карнітину також ефективна для поліпшення якості сперми у пацієнтів з безпліддям, і вона дозволяє підвищити загальну здатність насіннєвої рідини позбавлятися окисних радикалів і поліпшити параметри сперми.

 

НОВОАРГІНІН (L-arginine HCl 3g, Fructose 2.5g) (Іспанія) — для здоров’я серця, підвищення витривалості та при розладах репродуктивної системи. НОВОАРГІНІН® відповідає європейським стандартам, є безпечним, збалансованим та ефективним комбінованим засобом для профілактики та лікування захворювань серцево-судинної, гепатобіліарної та репродуктивної систем, в основі розвитку яких ключову ланку посідає ендотеліальна дисфункція.

 

ХЕППІ ФЕМ® micronutrient complex (Італія) — це повноцінний комплекс незамінних вітамінів, амінокислот та мінералів з урахуванням унікальних потреб жіночого організму. Кількісний склад інгредієнтів ХЕППІ ФЕМ® відповідає Директивам та Рекомендаціям Європейського союзу, вироблено за стандартами GMP. ХЕППІ ФЕМ® піклується про стан репродуктивної системи та нормалізацію функції гіпофізу, гіпоталамусу та яєчників. ХЕППІ ФЕМ® має унікальну дію при станах, які важливі для кожної жінки:

 • підготовка до вагітності, в тому числі до допоміжної репродуктивної технології;
 • поліпшення стану при ПМС, полікістозі та виснаженні яєчників, ановуляція, недостатності лютеїнової фази, пременопаузі, менопаузі;
 • при дратівливості, тривожності, різних страхах, плаксивості, нападів туги, депресивних розладах, порушеннях сну, погіршення здатності до концентрації, ослаблення уваги, погіршення пам’яті.

 

Також ХЕППІ ФЕМ® може застосовуватися для поліпшення загального стану: для позбавлення від швидкої стомлюваності, збереження стресостійкості, нормалізація сну, жінкам після вагітності і лактації, після оперативних втручань.

 

ПРЕЛОКС®/ PRELOX® (Франція) покращує сексуальні функції у чоловіків та допомагає налагодити здорове статеве життя. Це унікальна комбінація натуральних компонентів для поліпшення кровообігу та здорового стану судин. Prelox® — це запатентована комбінація двох важливих компонентів (L-аргінін та Пікногенол) що впливають на здатність чоловіка досягати та підтримувати ерекцію. Поєднання L-аргініну та Пікногенолу® створює синергічний ефект для прискореної переробки амінокислоти в оксид азоту і, як наслідок, покращення ерекції та якості сперми.

ЛЕДІ ПРЕЛОКС®/ LADY PRELOX® (Франція) покращує сексуальні функції у  жінок та допомагає налагодити здорове статеве життя. Це природна дієтична добавка для жінок, розроблена для відновлення та покращення сексуальної функції. В результаті багаторічних наукових досліджень було створено запатентовану формулу Lady Prelox®, яка становить комбінацію преміальних природних складових, що у поєднанні забезпечують сексуальне здоров’я, комфорт та задоволення пари.

 

МЕЛАТОНІН НОВЕКО СПРЕЙ для регуляції циркадних ритмів.

Нейрогормон мелатонін — ваш внутрішній годинник, завдяки якому ви знаєте, коли потрібно прокинутися, поїсти чи заснути — тобто формує циркадні ритми.

Кількість мелатоніну в організмі зростає, коли за вікном темніє. І навпаки — поява денного світла знижує рівень мелатоніну в крові і ви відчуваєте, що пора прокидатися. Крім того, він володіє багатьма функціями в організмі: стимулює імунну систему, володіє потужними антиоксидантними властивостями, а також регулює репродуктивну функцію.

Мелатонін регулює роботу головного мозку та імунної системи, від нього залежить травлення і тиск, він має антиоксидантні властивості і уповільнює процеси старіння клітин.

 


 

Славною багаторічною традицією української фармацевтичної галузі є «Українська народна премія» — Всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі — українських споживачів. Цьогоріч за результатами незалежного рейтингового дослідження в рамках проекту Українська народна премія-2021 беззаперечним лідером в номінації «Лікарські засоби», який отримав народне визнання за підсумками проведеного голосування та визнаний українськими споживачами як найкращий у номінації: «Засіб для покращення репродуктивної функції у чоловіків» — Новофертил® виробництва компанії «Новеко Україна».

 

Компанія «Новеко Україна» планує і надалі працювати над розширенням асортименту та збільшенням обсягів виробництва засобів шляхом співпраці із зарубіжними підприємствами задля забезпечення добробуту та здоров’я нації.