X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Acino підтримує Всесвітній день серця 2021 як генеральний спонсор

29 вересня відзначається Всесвітній день серця, і швейцарська фармацевтична компанія ACINO підписала угоду про співробітництво зі Всесвітньою федерацією серця як офіційний генеральний спонсор Всесвітнього дня серця на міжнародному рівні для підвищення обізнаності про серцево-судинні захворювання. 

 

Пандемія Covid-19 призвела до навантаження служб охорони здоров’я в усьому світі, що поставило під загрозу надання медичної допомоги пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями (ССЗ).

Напередодні Всесвітнього дня серця 29 вересня і протягом наступного року команди ACINO по всьому світу будуть співпрацювати зі Всесвітньою федерацією серця, щоб підвищити обізнаність про ССЗ і допомогти спільнотам більш активно поширювати інформацію і взаємодіяти в межах цієї проблеми.

Брак профілактичних заходів, діагностики та лікування через відсутність доступу до них, а також ізоляція та брак спілкування — відомого фактора ризику ССЗ — означає, що суспільство має знайти альтернативні способи залучення людей до питань здоров’я серця та обізнаності про ССЗ, особливо в регіонах світу з низьким рівнем доходу. У зв’язку з цим, прискорення трансформаційних процесів з цифровізації щодо надання послуг з діагностики, профілактичних заходів та контролю ССЗ набуває особливого значення, оскільки глобальна пандемія призвела до фізичної та психологічної ізоляції багатьох людей.

 

«Завдяки нашій присутності на ринках, що розвиваються, і нашому досвіду в галузі лікування серцево-судинних захворювань, ми в ACINO маємо унікальну можливість направляти наші зусилля на підтримку таких вразливих категорій населення. Ми прагнемо використовувати спільні можливості наших міжнародних, регіональних і локальних команд для підвищення рівня обізнаності та просування знань щодо методів профілактики і контролю серцево-судинними захворюваннями», — коментує Єва Копечна, керівник міжнародного департаменту медичних, регуляторних питань та фармаконагляду ACINO.

ACINO в Україні вже не перший рік підтримує дану кампанію в країні, що охоплює як фахівців кардіологічних спеціальностей і пацієнтів, які страждають на ССЗ, так і пересічних українців.

Однією зі щорічних ініціатив в рамках всесвітньої кампанії є підсвітлення визначних об’єктів у містах-мільйонниках світу у червоний колір серця. З 29 вересня по 03 жовтня 2021 року у місті Києві за ініціативи ACINO в Україні Парковий пішохідний міст через р.Дніпро на Труханів острів замайорить червоним світлом з нагоди Всесвітнього дня серця з метою привернути увагу до проблематики ССЗ. Підсвітлення мосту здійснюється з 19:00 та до світанку.

Компанія запрошує містян та гостей міста відвідати пішохідний міст впродовж цих днів та долучитися до всесвітньої кампанії з запобігання та профілактики ССЗ разом зі швейцарським персонажем — коровою Acia від ACINO, яка буде на місці підвищувати рівень обізнаності українців про хвороби серця та пропагандувати здоровий спосіб життя для їх попередження.

 

Acia чекатиме всіх охочих на мосту у середу, 29 вересня, з 14:00 до 20:00, та у суботу і неділю 2 та 3 жовтня з 12:00 до 20:00.

А 29 вересня по 03 жовтня 2021 року Київська телевежа на Сирці транслюватиме через свій світловий екран одне з гасел Всесвітнього дня серця 2021 року —

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СВОЄ СЕРЦЕ, ЩОБ ОБ’ЄДНУВАТИ СЕРЦЯ,

адже використання цифрових засобів у буденні часи епідемії відіграють важливу роль. Всесвітній день серця — це шанс для всіх нас потурбуватися про своє серце та силою сучасних цифрових технологій переконати інших зробити те саме.

 

На своїй сторінці у Facebook — https://www.facebook.com/acino.swiss компанія продовжуватиме поширювати інформацію про ССЗ та здорові звички, які можуть допомогти запобігти ССЗ, й буде ділитися відеорекомендаціями щодо профілактики та запобігання ССЗ від провідних фахівців кардіологічних спеціальностей.

Цьогоріч як ніколи важливо бути частиною віртуальної спільноти, яка опікується проблемами серця.

Знайдіть хештеги #WorldHeartDay і #UseHeart в соціальних мережах та візьміть участь у глобальному діалозі. Використовуйте цю можливість для спілкування і поширення корисної інформації щодо здоров’я серцево-судинної системи.

Ми всі можемо підтримати цю справу і змінити здоров’я людей по всьому світу на краще.

 

ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ СЕРЦЯ
Всесвітня федерація серця (ВФС) (World Heart Federation, WHF) — це парасолькова організація, яка грає провідну роль у боротьбі з серцево-судинними захворюваннями (ССЗ) та єднає науковців, пацієнтів, кардіологів та інших медичних працівників з усього світу. ВФС забезпечує підтримку урядових програм у сфері охорони здоров’я і веде просвітницьку діяльність серед населення з метою профілактики ССЗ. Спираючись на новітні наукові досягнення, ВФС розробляє різноманітні заходи і заохочує людей ділитися знаннями та досвідом, щоб допомогти їм уберегтися від хвороб серця. Активна позиція ВФС щодо питань профілактики й контролю ССЗ надихає однодумців слідувати цим шляхом.

Щоб отримати додаткову інформацію, відвідайте сайт https://www.world-heart-federation.org.


ACINO В УКРАЇНІ
Acino в Україні входить у швейцарську групу компаній Acino та є сучасною фармацевтичною компанією у галузі розробки та виробництва високотехнологічних генеричних лікарських засобів з додатковими властивостями, яка провадить діяльність на території України. Компанія знаходиться у власності холдингової компанії ADQ. Головний офіс Acino в Україні розташований у м.Київ та виконує функцію регіональної штаб-квартири для бізнесу Acino у країнах СНД. Виробничий завод Acino в Україні — «Фарма Старт», який знаходиться у м.Київ, сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP EU та оснащений науково-дослідною лабораторію з розробки генеричних препаратів. На сьогодні компанія в Україні налічує більше ніж 900 висококваліфікованих співробітників. Портфель лікарських препаратів, дієтичних добавок і виробів медичного призначення Acino в Україні нараховує більше 80 продуктів як власного виробництва, так і на умовах дистрибуційних угод, що використовуються, зокрема, у неврології, психіатрії, кардіології, ендокринології, гастроентерології, педіатрії та терапії. Місія компанії — розробка, виробництво та просування лікарських засобів швейцарської якості на благо пацієнтів. Саме тому компанія бере участь у програмах захисту охорони здоров’я України, що включає підтримку вітчизняних лікувально-профілактичних закладів та благодійних проектів, спрямованих на поліпшення якості життя нації.

Більш детальна інформація про Acino в Україні розміщена на веб-сайті www.acino.ua.

 

Поділитися статтею з друзями