X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


ЗВЕРНЕННЯ АПАУ ДО МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ

Шановний Вікторе Кириловичу, Громадська спілка «Аптечна професійна асоціація України» звертається до Вас з питання щодо проєкту змін до Ліцензійних умов.

 


Минулого року, 23 грудня 2020 р., та повторно 26 лютого цього року на офіційному сайті Держлікслужби оприлюднювався для обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)», що розроблений на виконання Закону України від 17.09.2020 №904-IX «Про внесення змін до статті 19 Закону України «Про лікарські засоби» щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами».

Закон №904-ІХ набрав чинності ще 14 жовтня 2020 р., та, згідно з прописаними у ньому вимогами, повинен бути введений у дію через три місяці з дня набрання ним чинності, тобто з 14 січня 2021 р. (!) Закон №904-ІХ та підзаконні нормативно-правові акти повинні працювати вже більше як півроку.

Однак, до сьогодні не прийняті та не затверджені на виконання цього Закону зміни до Ліцензійних умов, що вже повторно оприлюднені для громадського обговорення і мали вже пройти всі процедури погодження.

МОЗ є розпорядником офіційної інформації стосовно нормативно-правових актів у сфері охорони здоров’я, у тому числі і щодо проєкту змін до Ліцензійних умов.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо Вас надати публічну інформацію щодо того, на якому етапі затвердження знаходиться проєкт змін до Ліцензійних умов, та коли він буде затверджений Кабінетом Міністрів України.

Довідково: звернення датоване 29 червням, відповідь на яке відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» має надійти не пізніше 5 робочих днів з дня отримання.

 

Поділитися статтею з друзями