X

Для доступа к архивному номеру журнала введите, пожалуйста, Ваш электронный адрес

Введите вашу почту

X

Подписка на электронную версию журнала "Современная фармация"


Введите ваше имя


Введите вашу фамилию


Введите вашу специальность


Введите вашу специализациюВведите вашу почту


Введите ваш телефон

Телефон должен содержать код страны

пример: +380 99 999 9999


Введите Область/город/посёлок где вы проживаете


Введите ваше место работы


ЗВЕРНЕННЯ АПАУ ДО МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ

Шановний Вікторе Кириловичу, Громадська спілка «Аптечна професійна асоціація України» звертається до Вас з питання щодо проєкту змін до Ліцензійних умов.

 


Минулого року, 23 грудня 2020 р., та повторно 26 лютого цього року на офіційному сайті Держлікслужби оприлюднювався для обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)», що розроблений на виконання Закону України від 17.09.2020 №904-IX «Про внесення змін до статті 19 Закону України «Про лікарські засоби» щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами».

Закон №904-ІХ набрав чинності ще 14 жовтня 2020 р., та, згідно з прописаними у ньому вимогами, повинен бути введений у дію через три місяці з дня набрання ним чинності, тобто з 14 січня 2021 р. (!) Закон №904-ІХ та підзаконні нормативно-правові акти повинні працювати вже більше як півроку.

Однак, до сьогодні не прийняті та не затверджені на виконання цього Закону зміни до Ліцензійних умов, що вже повторно оприлюднені для громадського обговорення і мали вже пройти всі процедури погодження.

МОЗ є розпорядником офіційної інформації стосовно нормативно-правових актів у сфері охорони здоров’я, у тому числі і щодо проєкту змін до Ліцензійних умов.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо Вас надати публічну інформацію щодо того, на якому етапі затвердження знаходиться проєкт змін до Ліцензійних умов, та коли він буде затверджений Кабінетом Міністрів України.

Довідково: звернення датоване 29 червням, відповідь на яке відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» має надійти не пізніше 5 робочих днів з дня отримання.

 

Поделитесь статьей с друзьями

Выберите вашу профессию