X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Як вберегти себе та своїх рідних від застуди та грипу

Застуда, грип, ГРВІ — хто ними не хворіє хоча б раз на рік? Ось тільки

наслідки бувають затяжними і дуже сумними. У когось грип дає ускладнення, і людині доводиться боротися з хронічним бронхітом, пневмонією або, гірше того, серцевою недостатністю. В інших випадках доводиться приймати антибіотики, які впоралися з хворобою ціною зниження імунітету і ускладнень стану здоров'я. Так може простіше не грати з патогенами, а вчасно провести профілактику?

Почніть профілактику вже зараз

Profilacton_image_1Взагалі «підготуватися» — це означає заздалегідь вжити необхідних заходів, які допоможуть уберегти себе від неприємних сюрпризів і зустріти сезон інфекцій у всеозброєнні. На жаль, здебільшого люди згадують про профілактику простудних захворювань, лише коли час приймати коктейль з противірусних засобів та антибіотиків, запиваючи ударними дозами ацетилсаліцилової кислоти. І хоча зміцнювати імунітет потрібно в будь-який період року, краще подбати про це до того, як температура за вікном знизиться, і до нас завітають зголоднілі мікроби. Ідеальний час почати — вересень-жовтень, коли більшість городян повернулися з відпусток, заповнилися школи і вузи, зріс натовп в громадських місцях (транспорті, супермаркетах тощо) і, як наслідок, збільшилася кількість контактів з іншими людьми. Простудний сезон ще не в розпалі, відповідно, залишився час на те, щоб зміцнити захисні сили організму. В першу чергу варто приділити увагу своєму здоров'ю тим, хто знає за собою погану «звичку» хворіти застудами декілька разів на рік, має хронічні захворювання, важко переносить ГРВІ ті інші застудні захворювання. І, звичайно, завжди важливо дбати про стан імунної системи дітей. Оскільки відвідувач аптеки не завжди усвідомлює, що своєчасна профілактика — це шлях до зими без епідемій ГРВІ та грипу, зростає роль провізора в рекомендації засобів, що служать підмогою для імунітету.

Чому акули майже ніколи не хворіють?

Відомий факт — акули практично ніколи не хворіють, саме тому, навіть не маючи наукового підґрунтя люди з давніх давен використовують масло печінки акули з лікувальною метою.

Першими про його цілющі властивості дізналися скандинавські моряки, які добували масло для лікування простудних хвороб. Інформацію про потенціал згаданого засобу в боротьбі з інфекційними захворюваннями можна знайти в медичному довіднику Ісландії, який вийшов ще в 1830 р. Пізніше, в 1922 р, японські вчені М. Tsujimoto та Y. Toyama виділили в якості окремої фракції масла печінки акули алкалоїд алкілгліцерол (АКГ). Саме завдяки йому реалізується цілюща сила масла печінки акули. Відомо, що масло, яке отримують з печінки акули, є джерелом алкілгліцеролів, які відіграють важливу роль у якості модуляторів імунної системи, допомагаючи їй у боротьбі з інфекційними та багатьма іншими захворюваннями. Масло з печінки акули стимулює збільшення кількості лімфоцитів, активує макрофаги та підвищує рівень гуморального імунітету (Palmieri B. etal., 2014). Відомо, що алкілгліцероли виявляють антивірусну активність щодо багатьох вірусів, у тому числі вірусу грипу (Hammond J.L. etal., 2001). Доведено захисну дію алкілгліцеролів проти бактеріальних та деяких інших інфекцій (Новицки Р., Бараньска-Рыбак В., 2007). Відомо, що ця речовина міститься в материнському молоці (близько 0,1%), забезпечуючи захист дитини до повноцінного формування його власної імунної системи. Є вона також в селезінці, кістковому мозку. Але найбільша концентрація алкілгліцеролу міститься в маслі печінки акули — близько 20 %.

Як прискорити відновлення організму при інфекціях?

Відомо, що організм відповідає на «вторгнення» інфекцій запальною реакцією, частиною якої є вільні радикали. Вони чинять токсичну дію на організм, викликають пошкодження тканин, порушують функцію імунної системи. Нейтралізувати токсичний вплив вільних радикалів здатні антиоксиданти. Серед них найбільш відомі:

  • вітамін Е, що діє в клітинній стінці, перешкоджаючи її руйнуванню;
  • вітамін С працює у внутрішньоклітинній та міжклітинній рідинах, знищуючи вільні радикали «на підльоті» до мети;
  • цинк і селен є частиною ферментів, що в захисних процесах взаємодіють з вітаміном Е.

Разом вони утворюють потужний антиоксидантний комплекс, що зменшує інтоксикацію при інфекційних захворюваннях і сприяє швидкому відновленню організму.

Надійний бар’єр від вірусів та бактерій

Profilacton_maketДля профілактики вірусних та бактеріальних інфекцій у дітей та дорослих можна рекомендувати PROFILAKTONE — імуностимулятор на основі масла печінки акули, який містить алкілгліцерол та комплекс антиоксидантів — вітаміни С, Е, цінк та селен. Ключова перевага алкілгліцеролу полягає в тому, що він стимулює обидві ланки імунітету — гуморальний та клітинний, тобто, допомагає нанести подвійний удар по вірусам та бактеріям. PROFILAKTONE вироблений в Польщі, на замовлення і під контролем компанії Newtone Pharma Limited (Велика Британія). Основа сиропу PROFILAKTONE — масло печінки гренландськой акули (походження уловів — біля Ісландії і Фарерських островів). Екологічно чиста, натуральна сировина і європейські стандарти виробництва — запорука високої якості продукту. Дуже важливо, що PROFILAKTONE приємний на смак. Не секрет, що риб'ячий жир має специфічний смак, через що не тільки діти, але й дорослі часто відмовляються його вживати, не дивлячись на безперечну користь. При розробці продукту PROFILAKTONE цей тонкий момент було передбачено: у нього відсутній рибний присмак. Для дітей сироп випускається зі смаком малини, а для всієї родини — зі смаком манго і персика. Крім того, даний продукт є безпечним для хворих на цукровий діабет, оскільки до складу входить натуральний підсолоджувач — стевія.

Profilacton_table

Кому порадити PROFILAKTONE

Кому ж провізор може порадити PROFILAKTONE на порозі атаки респіраторно-вірусних інфекцій?

Перш за все, відвідувачам аптеки, які:

  • Просять порекомендувати засіб для профілактики грипу, ГРВІ, застудних захворювань.
  • Прийшли в аптеку за протизастудними препаратами, з рецептом на антибіотики або противірусні засоби PROFILAKTONE в цьому випадку сприяє підтриманню імунної системи.
  • Купують в осінній період будь-який препарат або товар для дітей: варто нагадати батькам, що осінньо-зимовий період — це час, коли особливо потрібно подбати про безпеку своїх дітей.
  • Просять відпустити препарати для лікування хронічних захворювань серцево-судинної, дихальної системи, цукрового діабету — у таких пацієнтів підвищений ризик ускладнень грипу та ГРВІ. Важливо нагадати відвідувачу аптеки, що інфекції вже на порозі, і не варто чекати, поки вони виллються в нескінченні застуди. Краще захистити себе і свою сім'ю за допомогою натурального, зручного і смачного продукту.

PROFILAKTONE — природний імуностимулятор на основі алкілгліцеролу та антиоксидантів для захисту від вірусів та бактерій.

«Старий і море»

«Кожен день старий випивав також по чашці жиру з акулячої печінки, який зберігався у великій бочці в тому сараї, де багато рибалок берегли свої снасті. Жиром міг користуватися будь-який рибалка, хто б не захотів... він дуже допомагав від застуди і був корисний для очей...»

Е. Хемінгуей

Матеріали надані Представництвом «NEWTONE PHARMA LIMITED»