X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


VITATONE Kids: все найкраще — дітям

Осінь — пора буйства фарб природи і листопаду, що зачаровує погляд.

Разом з тим, в цей період природа «в'яне», фарби поступово згасають, а пейзаж, незабаром, стає одноманітним. До слова, як і наш організм, який в весняно-літній період «світиться» здоров'ям і бадьорістю, а в осінньо-зимовий — слабшає, що, нерідко, призводить до відчуття постійної втоми і різних захворювань. Більшою мірою це стосується дітей, адже їх ніжний, ще незміцнілий організм особливо потребує підтримки в цей період.

 Vitamins_1

«Аптечні» вітаміни: міфи і реальність

Хто з нас в дитинстві не чув від старших в період літнього врожаю: «наїдайся малини, полуниці та інших природних вітамінів, щоб на всю зиму вистачило!». Звичайно ж, у багатьох з роками встановилась думка, що, якщо збагатитися вітамінами влітку, абсолютно немає необхідності проводити додаткову вітамінізацію натуральними комплексами восени і взимку. Однак, важливо знати, що восени і взимку потреба у вітамінах зростає, а значить і надходження їх в організм має бути підвищеним. Крім того, не всі вітаміни здатні накопичуватися або синтезуватися в організмі, тому їх запас потрібно поповнювати щодня. А в умовах відсутності в холодну пору року «літніх» фруктів і овочів, зробити це можна тільки за допомогою вітамінно-мінеральних комплексів.

Аргументом необхідності застосування вітамінно-мінеральних комплексів може бути те, що ті самі фрукти та овочі, які так багаті вітамінами, потрібно з'їдати по кілька кілограмів в день, щоб в організмі засвоїлася їх добова доза. Крім того, у виборі вітамінно-мінеральних комплексів важливо орієнтуватися на склад і виробника, що позитивно себе зарекомендував і який гарантує високу якість своєї продукції.

Вітаміни і мінерали осені

Отже, що організму потрібно восени? Підвищення захисних сил організму, підтримка нервової і ендокринної систем, нормалізація обміну речовин, підтримка органу зору, зміцнення зубів і кісток. І, звичайно ж, особливо все це потрібно дитячому організму.

Давайте ж розберемося, які вітаміни і мінерали найбільшою мірою необхідні дітям в осінній період?

Перш за все, звичайно ж, це вітаміни групи В.

Вітамін В6 регулює білковий обмін, а також обмін заліза в організмі і відповідає за його доставку в кістковий мозок і інші органи і тканини. Крім того, даний вітамін регулює збудливість центральної нервової системи.

Вітамін В7 (вітамін Н, біотин) бере участь у виробленні колагену, впливаючи таким чином на стан волосся, нігтів. Крім того, даний вітамін бере участь в обміні речовин в організмі.

Вітамін В9 (фолієва кислота) бере активну участь в процесах регуляції функцій органів кровотворення, позитивно впливає на функції кишечника і печінки і підтримує імунну систему.

Вітамін В12 важливий для нормального росту і поліпшення апетиту, посилює імунітет, відіграє важливу роль в регуляції функції кровотворних органів, збільшує енергію, підтримує нервову систему в здоровому стані, покращує концентрацію, пам'ять і увагу, знижує дратівливість.

Вітамін А позитивно впливає на зір, бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції синтезу білків, сприяє нормальному обміну речовин, відіграє важливу роль у формуванні кісток, зубів і волосся.

Вітамін D забезпечує нормальний ріст і розвиток кісток у дітей, попереджає виникнення рахіту. Крім регуляції кальцію в організмі, вітамін D необхідний для функціонування щитовидної залози і нормального згортання крові.

Вітамін Е сприяє поліпшенню пам'яті, сприйняттю нової інформації, регулює перепади настрою. Крім того вітамін Е — це природний антиоксидант, що захищає мембрани клітин від шкідливої дії вільних радикалів та сприяє підвищенню життєвого тонусу.

Вітамін С захищає нервову систему від перевантажень, бере участь у процесах відновлення організму, підтримці нормальної функції нервової системи, у синтезі колагену, що надає кісткам пружності та зменшує їх ламкість.

Цинк захищає клітини мозку від шкідливих впливів, приймає участь практично в усіх обмінних процесах в організмі, контролює синтез білків, у тому числі тих, які відповідають за пам'ять і здатність до навчання.

Кальцій відповідає за розвиток системи скелета дитини, діяльність гормонів, обмін речовин.

Вітамінізація дітей без проблем

Як було сказано вище, найбільшою мірою додаткової вітамінізації потребують діти. Це розуміємо ми, дорослі. І під девізом «все для твого ж блага» намагаємося нагодувати їх в незліченній кількості гарбузом, редькою, морквою та іншими дарами природи, які нам доступні восени. З власного досвіду скажу, що такий варіант не завжди буває успішним, адже смакові переваги дітей і дорослих далеко не завжди збігаються. Інша справа цукерки: їх люблять усі діти, а якщо цукерки ще й вітамінізовані — то батьки їх дають дітям з великим задоволенням!

І так, новинка на фармринку України, що поєднує в собі високу якість, різноманітність форм і приємний смак — вітамінно-мінеральні комплекси для дітей VITATONE Kids від компанії Newtone Pharma Limited (Велика Британія).

До уваги батьків, що прагнуть підібрати оптимальний вітамінно-мінеральний комплекс для дитини, представлені такі форми продукту: VITATONE Kids пастилки желейні з вітамінами № 40 з 4-ма смаками з натуральних соків (морква, яблуко, бузина, куркума), VITATONE Kids таблетки шипучі №50 зі смаком малини або мандарина, де в кожній упаков-ці дитина знайде розмальовку та стикер, а також VITATONE Kids Подарунковий набір для дітей, який містить VITATONE Kids пастилки желейні з вітамінами № 80, VITATONE Kids таблетки шипучі № 50 і плюшеву іграшку у вигляді одного з героїв популярного мультфільму «Губка Боб Квадратні Штани».

Розглянемо кожен продукт детальніше.

Vitaton_jele_1

Vitaton_table_1

VITATONE Kids пастилки желейні з вітамінами — вітамінно-мінеральний комплекс в формі желейних пастилок, який сприяє підвищенню апетиту, посиленню захисних сил організму, швидкому відновленню після інфекційних захворювань та гарному настрою дитини. Крім того, комплексна дія вітамінів A, D, C, E, B6, В7, В9, B12 і цинку сприяє збереженню зору, підтримує імунітет, зберігає здоровими шкіру, волосся, нігті, нормалізує роботу нервової та ендокринної систем, органів травлення і кровотворення, регулює обмін речовин. Дітям з 4-х до 6 років рекомендовано вживання по 1–2 жувальній пастилці на добу; з 7 до 13 років — по 2–3 жувальні пастилки на добу.

panacea_line

 Vitaton_Tabletki_1  Vitaton_Tabletki_2

VITATONE Kids Таблетки шипучі — вітамінно-мінеральний комплекс у вигляді шипучих в роті таблеток зі смаком мандарина або малини, який сприяє зміцненню зубів і кісток, захисних сил організму, швидкому відновленню після інфекційних захворювань.

Vitaton_table_2

Комплексна дія вітамінів C, E, B6, В7, В9, B12, а також цинку та кальцію сприяє збереженню зору та правильному росту і розвитку дитячих кісток, підтримує імунітет, зберігає здоровими шкіру, волосся, нігті, нормалізує роботу нервової та ендокринної систем, органів травлення і кровотворення, регулює обмін речовин. Важливо, що продукт не містить цукру і аспартаму. Комплекс рекомендується дітям з 3-х років. Всього 4-и шипучі таблетки на день забезпечать добову потребу в вітамінах та мінералах.

В кожній упаковці дитина знайде розмальовку та стикер.

panacea_line

Vitaton_nabor

VITATONE Kids Подарунковий набір для дітей — унікальний продукт, який крім 2-х вітамінно-мінеральних комплексів VITATONE Kids пастилки желейні з вітамінами №80 и VITATONE Kids таблетки шипучі зі смаком мандарину №50, містить також плюшеву іграшку у вигляді одного з героїв популярного мультфільму «Губка Боб Квадратні Штани» (Губка Боб або Геррі, або Містер Крабс, або Патрік). Кількість вітамінів у даному наборі дадуть змогу батькам в середньому на 2-3 місяці забезпечити дитину вітамінами і мінералами, а іграшки, що входять до набору, дадуть можливість малюкам зібрати колекцію улюблених героїв.

Слід зазначити, що вітамінно-мінеральні комплекси лінійки VITATONE Kids від компанії Newtone Pharma Limited характеризуються рядом переваг:
  • Добова доза високоякісних Європейських вітамінів і мінералів.
  • Різноманітні форми і смаки жувальних пастилок та шипучих таблеток.
  • Натуральні інгредієнти.
  • Приваблива яскрава упаковка з популярними героями із мультфільмів.
  • На закінчення хочу сказати, що мрія усіх батьків, щоб їх дитина була здоровою, життєрадісною і впевненою у собі.

Багато в чому цього можна досягти правильним раціоном, організацією дозвілля дитини і своє-часною підтримкою її організму в період міжсезоння. Завдяки лінійці вітамінно-мінеральних комплексів VITATONE Kids від Newtone Pharma Limited батьки завжди можуть бути впевнені, що дитина забезпечена добовою дозою вітамінів в осінній період, при цьому їх чадо буде задоволеним, адже у нього стільки цікавих іграшок і смачних вітамінів у вигляді жувальних пастилок і шипучих таблеток, що шиплять в роті.

autor  Мамедова С. А., канд. фарм. наук, НФаУ

Офіційний дистриб’ютор «ОПТІМА-ФАРМ»