X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Щорічний конкурс професіоналів фармацевтичної галузі україни

 

7-го листопада 2023 року в Українському домі відбулась 23-я (та перша з початку повномасштабного вторгнення) церемонія нагородження щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея», ведучим якої став відомий телеведучий Тимур Мирошніченко. 

 

24-го лютого 2022 року, безсумнівно, почався новий відлік, новий розділ в історії конкурсу та фармацевтичної галузі України, тож цьогорічна церемонія відрізнялась від попередніх, відповідаючи новим умовам і викликам сьогодення. Цього року організатори конкурсу відзначили компанії і особистості, що стали взірцем мужності та незламності, яка здивувала людей з усього світу, змусивши їх подивитись на доброчинність, життєстійкість і на самих українців під іншим кутом. 

Почесна пам’ятна відзнака “ФармФронт”, зроблена з уламків “аналоговнєтной” балістичної ракети “Кинджал”, що була збита над Києвом, була вручена компаніям “Дарниця”, Acino, “Кусум”, “Фармак”, “БаДМ”, “Дельта Медікал”, “Ново-Нордіск”, а також Національному фармацевтичному університету, польскій фундації “Медична солідарність” та волонтерці, засновниці фонду “ФармРух”, маркетинг-директорці мережі аптек “9-1-1” Юлії Клименюк

 

Аби зберегти пам’ять про трагічну главу новітньої історії фармгалузі України, приклади героїзму, стійкості та незламності, організатори конкурсу “Панацея” проанонсували вихід спеціального фотоальбому “ФармФронт. Незламні”, що вийде з друку вже в грудні.  

 

Окрім підведення підсумків року, відзначення та нагородження переможців, разом з аукціонним домом “Дукат” організатори конкурсу провели благодійний аукціон, де лотами стали картини сучасних українських художників (22 роботи), а також футболка Superhumans з підписом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Виручені кошти будуть спрямовані на відновлення постраждалих від російської агресії у центрі Superhumans, який безкоштовно надає медичні послуги з протезування та реабілітації військових і цивільних, що втратили кінцівки під час війни. 

 

 

Цього вечора було вручено 25 статуеток “Панацея-2023” найкращим серед кращих у фармацевтичній галузі України. Лауреатів визначали на основі даних аналітичних партнерів конкурсу — компаній Бізнес-кредит, SMD та IQVIA. 

Компанією року серед вітчизняних виробників стало підприємство «Фармак». Нагороду серед іноземних виробників отримала компанія Acino. Кращою компанією-виробником інноваційних ліків стала компанія MSD. 

За унікальний для України проєкт, компаундинг-центр, що надає весь спектр онкофармацевтичних продуктів і послуг (персоналізований підбір, індивідуальне виготовлення і при необхідності доставка протипухлинних препаратів з широкого асортименту діючих речовин) було відзначено центр персоналізованої фармації «Хемотека». 

 

 

Під час церемонії також були відзначені препарати у рецептурній та безрецептурній группах. 

Переможцями у номінації “Препарат року. Серед безрецептурних лікарських засобів” стали: 

 • АМІКСИН, компанія Інтерхім
 • АЦЦ, компанія Сандоз
 • БЕПАНТЕН, компанія Байер;
 • ЕКЗОДЕРИЛ, компанія Сандоз
 • РЕГІДРОН, компанія Оріон
 • РЕЛІФ, компанія Байер
 • ТАНТУМ ВЕРДЕ, компанія Ділео Фарма

 

Переможцями у номінації “Препарат року. Серед рецептурних лікарських засобів” стали: 

 • ДІФОРС, компанія Acino
 • ЗОЛОФТ, компанія Віатріс
 • ЛЕВАНА, компанія Інтерхім
 • МОВЕКС, компанія MовіХелс
 • НЕЙРОКОБАЛ, компанія Кусум
 • СЕРМІОН, компанія Віатріс
 • СЕРРАТА, компанія Кусум
 • ТРИТТІКО, компанія Делео Фарма.

 

У номінації “Препарат Року. Динамічний Лідер» статуеткою «Панацея» було відзначено препарат ВІТАПРОСТ від компанії Stada

 

Серед БАДів були відзначені препарати ПРОБАМ компанії «Baum Pharm», САХНІЛ компанії Кусум, СУПРАДИН компанії Байер, ФОЛІО компанії Новалік фарм

 

За 30 років сумлінної праці українського представництва «Панацеєю» було відзначено міжнародну компанію Берлін-Хемі-Менаріні

 

Особливу атмосферу церемонії створювали артисти Національного академічного оркестру народних інструментів НАОНІ, Марта Адамчук та гурт «Probass&Hardi». 

Проведення церемонії стало можливим за підтримки партнерів: освітнього порталу для фармацевтів  «Клінічна фармація», журналу «Фармацевтична галузь», професійних асоціацій «Виробники ліків України», АПРАД, операторів ринку медичних виробів, аптечної профасоціації, громадської спілки «Фармацевтична ліга України», агентства з оцінки медичних технологій НТА, а також юридичного партнера «Гелон» та туристичного партнера «Дінадіс».  

 


Поділитися статтею з друзями