X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


«Чарівний світ фармації» від НФаУ – школярам Харкова

Від вересня 2023-го року метрополітен Харкова є осередком такого непересічного явища як метрошкола. Задля компенсації освітніх втрат у ньому були створені справжні класи й відбувається звичний та комфортний освітній процес. НФаУ долучився до нього із унікальними та корисними заняттями на теми чарівного світу фармації.

 

 

Доценти та професори університету проводили найцікавіші лекції, практичні заняття та майстер-класи упродовж осінніх та зимових канікул. Тому, вже сотні школярів Харкова змогли дізнатись більше про енергетичні напої, каву, шоколад, вітаміни, фальсифікацію продуктів харчування та її визначення в домашніх умовах, вейпи, виробництво жувальних пастилок, догляд за шкірою та багато іншого.
Неможливо уявити фармацевтичний світ і без захопливих хімічних реакцій, які всі учасники заходів виконували власноруч. Експериментували вони і з виготовленням кремів, а також набували корисних навичок першої домедичної допомоги. Тож, заняття минали активно, в радісному та продуктивному спілкуванні, за яким так скучили й школярі, і викладачі.

Перші заняття фармацевтичної метрошколи були символічно організовані на станціях метрополітену «Університет» та «Перемога», що втілюють наші мрії про майбутнє. Надалі, їх географія розширилась, щоб охопити більше бажаючих, й наразі триває підготовка до нових захопливих та корисних занять. Найцікавіше – попереду!

 

 

Поділитися статтею з друзями