X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Санофі в Україні нагородила переможців конкурсу для молодих науковців за дослідження в медицині

Київ, 16 травня 2018 р. – Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, нагородила переможців першого в Україні конкурсу «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині», що проводиться у партнерстві з Національною академією медичних наук України.

Проводячи цей Конкурс, компанія Санофі прагне підтримати молодих талановитих учених в Україні та надихнути їх на нові досягнення в медицині. В української медичної науки є великий людський потенціал і важливо дати українським ноу-хау можливості для подальшої розробки. Для цього державі та бізнесу потрібно активно підтримувати молоде покоління науковців, адже саме їхні лідерські якості та відкритість до змін є визначальними факторами розвитку інновацій у сфері охорони здоров’я. За чотири місяці приймання робіт на Конкурс надійшло 101 наукове дослідження з 17 регіонів України. Це свідчить про актуальність ініціативи та неабиякий ентузіазм вчених, чия щоденна праця присвячена пошуку шляхів для поліпшення здоров’я людей. Наукові статті оцінювало журі у складі провідних українських вчених, експертів із різних галузей медицини. Головними критеріями вибору найкращих робіт були: практичне значення, інноваційний підхід та репрезентативність дослідження. Переможцями Конкурсу стали: 1 місце – Катерина Руденька, науковий співробітник відділу ЛОР-патології дитячого віку ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України», яка посіла перше місце з науковою роботою «Попередження та відновлення ушкоджень морфофункціонального стану завитки при експериментально викликаному аміноглікозидному ототоксикозі»; 2 місце – Олексій Нехлопочин, лікар-нейрохірург ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Родоманова НАМН України» відділення патології спинного мозку та хребта, який посів друге місце з науковою роботою «Покращення результатів хірургічного лікування хворих з травматичними ураженнями шийного відділу хребта на субаксіальному рівні»; 3 місце – Ольга Шульга, завідувачка неврологічного відділення Волинської обласної клінічної лікарні, яка посіла третє місце з науковою роботою «Проспективне дослідження впливу психоемоційної реакції у пацієнтів з клінічно ізольованим синдромом розсіяного склерозу на атрофічні зміни головного мозку».

Переможці конкурсу отримали грошові призи у розмірі 150, 100 та 50 тис. грн. за перше, друге та третє місця відповідно. Привітали переможців: Надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні Ізабель Дюмон; заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський; президент НАМН України та голова журі конкурсу Віталій Цимбалюк, а також директор Санофі в Україні Гієм Граньє.

Гієм Граньє, директор Санофі в Україні:

 Бажання підтримати українських пацієнтів на шляху до здоров’я та розширити можливості молодим вченим спонукали нас розпочати цей Конкурс. Я вірю, що «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині» є інвестицією у «завтра» української медичної науки. Я також поділяю радість учасників Конкурсу від їхньої захопливої праці заради пошуку ефективніших методів діагностики та лікування пацієнтів, адже #майбутнє_мотивує. Бажаю молодим науковцям розвиватися, а переможцям – щоб це визнання стало дорогою до подальших здобутків на світовій арені медичних інновацій».

Віталій Цимбалюк, президент НАМН України, голова журі конкурсу:

 Я дуже радий появі проекту «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині» і пишаюся тим, що НАМН України стала його партнером. Це велика честь для мене очолювати журі Конкурсу. Разом із колегами ми познайомилися із дуже широким колом інтересів молодого покоління українських учених і зрозуміли, наскільки суспільні процеси в Україні резонують із розвитком медичної науки. Хочу зауважити, що думки молодих учених особливо надихають сміливістю і оригінальністю. Я гадаю, що цим Конкурсом Санофі в Україні показує гарний приклад внеску в інновації у медицині, і незабаром це стане трендом серед бізнесу в Україні».