X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


PROFILAKTONE: ефективна підтримка організму

Зима — казкова пора року! Її з нетерпінням чекають як дорослі, так і діти, адже це саме той час, коли кожен, незалежно від віку, може відчути себе дитиною: валятися в снігу, ліпити снігову бабу, кататися на санках, лижах і ковзанах.

Особливе місце в низці зимових подій і емоцій відводиться Новорічним святам: дитячі ранки, корпоративи, зустрічі з друзями і рідними — до всього цього ми починаємо готуватися ще на початку грудня, адже потрібно стільки всього встигнути ... Разом з тим, зима — це ще й пора року, коли організм, знесилений холодами, відсутністю необхідної кількості вітамінів і мінералів в раціоні, схильний до ризику захворювання на ГРВІ. А, враховуючи, що в цей період  ГРВІ — частий гість в наших будинках, на роботі і в місцях масового скупчення людей, до стану свого здоров'я і близьких потрібно ставитися особливо дбайливо і вчасно його підтримувати, адже всім нам хочеться зустріти Новий рік красивими, бадьорими, повними сил і гарного настрою!

Рішення для всієї сім’ї: PROFILAKTONE

Що ж робити, коли хворіти не хочеться і часу на це зовсім немає?

З давніх-давен в сезон застуд люди активно починали вживати заготовлені з літа перетерті з цукром малину і смородину; із заморського асортименту — лимони та апельсини і, загалом, продукти, що містять вітаміни і мінерали в великій кількості.

Все це, звичайно, добре, але цього, на жаль, не достатньо, щоб зміцнити імунітет, аби вберегтися від застуди.

Однак, вихід є! Уберегти себе і свою сім'ю в сезон ГРВІ допоможе натуральний засіб у вигляді сиропу від компанії «NEWTONE PHARMA LIMITED» (Великобританія) на основі масла з печінки Гренландської акули, вітамінів А, D, E, C, цинку і селену — PROFILAKTONE.

На перший погляд — склад досить незвичайний, однак, придивившись ближче, стає зрозумілим, що виробник його вибрав не випадково!

Розглянемо всі компоненти PROFILAKTONE детальніше!

Чому масло з печінки акули?

Справа в тому, що масло з печінки акули містить алкілгліцерол — природний стимулятор імунітету, здатний тримати в нормі ріст клітин і насичувати їх киснем. Алкілгліцерол захищає організм від ГРВІ, має антибактеріальну, протигрибкову і противірусну властивість, сприяє збільшенню опірності організму інфекціям, що спричиняють застуду та грип.

Крім того, активним компонентом масла печінки акули є сквален — природний антибіотик з антимікробною дією, що перевищує дію ампіциліну!

vrezka  Гренландська акула визнана найбільшим довгожителем серед хребетних тварин. Вік морського хижака може досягати майже 500 років! Також фахівці з'ясували, що Гренландські акули ростуть вкрай повільно — всього 1 см на рік, а статевої зрілості вони досягають у 150 років.

Користь вітамінів і мінералів

Profilactone_table

Поряд з маслом печінки Гренландської акули PROFILAKTONE містить життєво важливі вітаміни і мінерали (див. Табл.).

Вітамін А є потужним імуномодулятором. При достатній кількості його в організмі зменшується ризик розвитку інфекційних захворювань і підвищується стійкість організму до вірусів і мікробів.

Вітамін D підсилює вироблення антимікробних пептидів, білків, які захищають організм від інфікування мікроорганізмами, а також активує для захисту від інфекції імунні клітини — макрофаги.

Вітамін Е захищає клітинні структури від руйнування вільними радикалами, покращує процеси тканинного дихання, активує синтез білка, імуноглобулінів і факторів неспецифічного захисту. Крім того, вітамін Е необхідний для відновлення клітин імунної системи.

Вітамін С в кілька разів підвищує опірність організму шкідливим бактеріям і вірусам. Важливо й те, що вітамін С виробляє фагоцити, що знищують мікроорганізми, що проникають в кров.

Цинк активізує природну імунну реакцію і допомагає боротися з вірусними та бактеріальними патогенами.

Селен відіграє активну роль у підтримці імунітету, беручи участь в утворенні антитіл, що протистоять інфекційним захворюванням.

Profilacton_maket

Слід зауважити, що, хоча PROFILAKTONE і містить масло з печінки акули, рибного присмаку він зовсім не має, що є вкрай важливим, особливо під час застосування у дітей. Натомість засіб має приємний аромат: малини — для застосування у дітей, та манго з персиком — для застосування у всієї сім`ї.

Важливо і те, що PROFILAKTONE не містить цукру, а солодкого смаку надає йому натуральний низькокалорійний підсолоджувач — стевія.

PROFILAKTONE рекомендується споживати дітям віком 1–3 роки — по 1 чайній ложці (5 мл) на добу; від 3 років та дорослим — по 2 чайні ложки (10 мл) на добу до чи після їжі. Перед застосуванням флакон рекомендується збовтати.

Слід пам`ятати, що після відкриття первинної упаковки PROFILAKTONE слід зберігати в холодильнику не більше 60 діб.

Отже, натуральний склад, ефективність, безпечність, приємність смаку та аромату, європейська якість та доступна ціна роблять PROFILAKTONE засобом вибору для профілактики та в складі комплексного лікування вірусних та бактеріальних інфекцій у всієї сім`ї.

  autor  Мамедова С. О., канд. фарм. наук.,