X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Молодіжне ком’юніті і приклад топменеджерів: як «Подорожник START» мотивує молодь

У мережі аптек «Подорожник» діє програма для молоді «Подорожник START». Цей проєкт є першим в Україні, який надає можливість студентам різних спеціальностей познайомитися з фармацевтичною сферою і розпочати в ній свою кар’єру. 

 

Робота платформи приносить плідні результати як для її учасників, так і для компанії. Уже близько 300 учасників працевлаштувалися у «Подорожнику». А понад 700 студентів по всій Україні отримали новий досвід, змогли на практиці випробувати свої теоретичні знання. 

Завдяки «Подорожник START» мережа аптек започатковує спільноту фармацевтів майбутнього. Учасники програми отримують не лише нові знання і кар’єрні можливості, але й підтримку і мотивацію. 

Команда «Подорожника» впевнена, що фармацевтичну галузь потрібно розвивати разом із талановитою молоддю та її новими ідеями. Топменеджери компанії заохочують і мотивують студентів власним прикладом. Для мотивації учасників проєкту проводяться прямі ефіри, під час яких співробітники аптечної мережі розповідають власні історії успіху, діляться корисними порадами і практичним досвідом роботи у фармацевтичні галузі, відбуваються особисті зустрічі з СЕО. Важливо, що долучитися до проєкту можуть не тільки початківці, але й усі, хто зацікавився програмою «Подорожник START» і кар’єрним розвитком.

Завдяки співпраці «Подорожник START» із закладами вищої освіти України проведена мотиваційна інформативна лекція директора з маркетингу мережі В’ячеслава САУЦА для студентів економічного факультету Львівського національного університету імені Івана ФРАНКА. В’ячеслав САУЦ на власному прикладі розповів, як діяльність у комерції і маркетингу пов’язана з кібернетикою. Також В’ячеслав поділився корисними порадами, як перетворити теоретичні знання у дохід, адже студенти активно цікавились цією темою. 
З пізнавальними лекціями виступає перед студентами й керівниця платформи Марія СКРИННИК. За її словами, одне з найбільш популярних запитань молоді торкається того, як знайти роботу, не маючи практичного досвіду. 

«Наша платформа забезпечує для молоді саме таку можливість. Крім того, ми допомагаємо студентам скласти перше резюме, підказуємо, як краще зарекомендувати себе під час співбесіди. Також радимо, де отримати корисну інформацію, яку професійну літературу варто читати. Розповідаємо про затребувані сфери діяльності в умовах сьогодення, серед яких особливо привабливою є фармацевтична галузь. Для нас важливо стати так званими провідниками для молоді у світ фармацевтичного рітейлу, пояснити особливості цієї сфери доступно і просто», — розповіла Марія СКРИННИК.

Владислав ХІТА, один із учасників програми для молоді «Подорожник START», розпочав свою кар’єру саме завдяки можливостям платформи і мотивації керівників проєкту і фахівців компанії. У результаті участі у програмі Владистав став помічником одного з топменеджерів компанії. 
«Під час стажування я ознайомився з місією й цінностями компанії, зрозумів функції і завдання кожного департаменту аптечної мережі. Команда професіоналів, з якою я познайомився, поділилась «секретами» успішного бізнесу. Особливо до особистого та кар’єрного розвитку мене мотивує сучасне молодіжне ком’юніті, яке створив «Подорожник», дружній колектив, відкритість взаємовідносин між керівництвом і працівниками. Не менш важливим є гнучкий графік роботи і підтримка команди, яку я відчуваю у компанії», — розповів Владислав ХІТА.

Завдяки платформі молодь має можливість приєднатися до волонтерської діяльності. Мережа аптек «Подорожник» є донором найбільшого волонтерського хабу України БО «Центр Волонтерства та Захисту». У результаті цієї співпраці студенти знайомляться з роботою хабу, допомагають формувати аптечки для захисників та виконують інші запити від волонтерів.  

Платформа «Подорожник START» запрошує до участі не лише студентів-фармацевтів, але й студентів інших спеціальностей, які зацікавлені у кар’єрному розвитку.  Долучитись до програми можна, заповнивши форму реєстрації. Ще один спосіб взяти участь у програмі — відгукнутись на запит, який розсилають у заклади освіти. Програма співпрацює з понад 40 закладами вищої освіти України, щоб розширити можливості для молоді й збільшити зацікавленість у побудові успішної кар’єри. 

 

 

Поділитися статтею з друзями