X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Міжнародна виставка «Охорона здоров’я 2015»: платформа, що об’єднує спеціалістів галузі

29 вересня–1 жовтня у Міжнародному виставковому центрі відбулась 24-а Міжнародна спеціалізована виставка «Охорона здоров’я 2015». На етапі підготовки до кардинальних реформ вітчизняної медицини головна галузева виставка набуває найбільшого соціального значення, демонструючи найновіші світові та вітчизняні продукти, технології, розробки та концепції сучасної медицини. Організаторами виставки виступили компанія ДП «Прем’єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), співорганізаторами — Міністерство охорони здоров’я України. Вже традиційно цей захід проходить під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

zdravo_3

Офіційне відкриття виставки відбулось 29 вересня. В урочистій церемонії відкриття брали участь: Ольга Богомолець, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я; Олександра Павленко, перший замісник міністра охорони здоров’я; Віктор Шафранський, замісник міністра охорони здоров’я; Юрій Вороненко, ректор Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка; Ємін Чакмак, голова правління Турецької асоціації медичного туризму; Іван Сорока, заслужений працівник охорони здоров’я, президент Українського медичного клубу; Віолетта Янишевська, президент Української асоціації медичного туризму; Олександр Гаращенко, генеральний директор компанії-організатора «Прем’єр Експо» (ITE Group Plc.); Маргарита Онищенко, керівник виставки «Охорона здоров’я 2015» та Міжнародної виставки та конференції медичного туризму MTEC.Kiev та інші поважні гості.

Крок до інновацій

zdravo_1

Понад два десятиліття виставка допомагає розширити ринок та закріпити партнерські зв’язки компаніям з Білорусі, Німеччини, Ізраїлю, Індії, Італії, Кіпру, Китаю, Латвії, Нідерландів, Польщі, Португалії, США, Туреччини, України, Чехії, Швеції та інших країн. Слід зазначити, що захід зібрав понад 220 провідних виробників та дистриб’юторів медичного обладнання, послуг, лікарських засобів, виробів медичного призначення з 14 країн.

Заклади охорони здоров’я та компанії ринку медичних послуг отримали можливість по-новому представити свої розробки та практичні результати роботи, обладнання та інструментарій. Інноваційне діагностичне обладнання провідних світових виробників — томографи, УЗД-сканери, електрокардіографи, рентген-апарати — було представлене на стендах компаній «Toshiba Medical Systems» (Нідерланди), «Медіторг» (Hitachi Aloka, Японія), «Мед Ексім», Esaote, «Медапаратура», «Меділайн», «Міда», «Профімед-Сервіс», «Радмір», «Телеоптик», «Укртелемед», «Медінвестбуд», «Модем-1» та багатьох інших.

Наукова програма: практичне застосування сучасних досягнень

Як завжди, найважливішим та найбільш актуальним розділом виставки була її наукова програма. Над підготовкою заходів (яких було понад 25) разом з Оргкомітетом працювали провідні спеціалісти та експерти галузі. Захоплюючим видовищем став друк деталі протезу на 3D-принтері (компанія «Біла мураха») та 3D-друк зменшеного макету черепа людини (компанія «3D DEVICE»). Відвідувачі виставки ознайомились із широкими можливостями 3D-друку у сфері медицини та діз-нались яким чином нові технології застосовуються на практиці у процесах створення деталей для протезу та людських органів.

У об’єктиві – комерційно активні представники медичної галузі

Байєрська програма виставки «Охорона здоров’я 2015» — сервіс від організаторів, що дозволяє заз-далегідь спланувати найбільш важливі та необхідні зустрічі осіб, які приймають рішення щодо закупок медичної та фармацевтичної продукції, з учасниками, які представляють відповідну номенклатуру. Найбільші байєри, котрі відвідали експозицію: Медичний центр «Дивосил», Новгород-Волинське міськрайонне територіальне об’єднання, «Медіал Компані», «Лабдіагностика», медичний центр «Здорова Родина плюс», «Медтехоптик», «НОВА МАРКЕТ», Центр здоров’я «Екофарма», клініка «Ваше здоров’я», медичний центр «МЕДІСКАН», клініка «Дарлін», клініка «ІСІДА-IVF», медичний центр «Sokruta Medical Group», діагностичний центр «Медекс», «МедПрофЦентр», стоматологічна клініка «БіГ-клінік», медичний центр «Лео­Мед», «УКДЕНТ-ЛТД», Требухівська медична амбулаторія загальної практики — сімейної медицини, ТОВ «БМДЦ», медичний центр «Технологія здоров’я» та інші.

Україна — перспективний гравець на глобальному ринці медтуризму

zdravo_2

Цієї осені сумісно із виставкою «Охорона здоров’я 2015» відбулась також важлива подія галузі медичного та оздоровчого туризму — III Міжнародна виставка та конференція медичного туризму MTEC.Kiev 2015. Завдяки сусідству з найбільшою туристичною виставкою осені UITM'2015 та головною медичною виставкою «Охорона здоров’я 2015» до теми медичного туризму вдалось залучити максимум уваги аудиторії як ринку подорожей, так і медицини.

Участь у MTEC.Kiev 2015 взяли медичні центри, центри реабілітації та фізіотерапії, приватні клініки, лікарні, санаторії, термальні курорти, представники spa- та wellness-туризму, медичні турагенти, інші компанії як з України, так і зарубіжні, що представляють послуги у даній сфері. Основу ділової програми склали заходи у рамках III Міжнародного конгресу медичного туризму. З 2013 р. цей конгрес став глобальною практичною платформою для обговорення актуальних питань розвитку медичного туризму в СНД та сусідніх країнах. Темою пленарного засідання стали особливості просування продукту та напрямів медичного туризму на російськомовному ринку. Уже втретє делегати конгресу зустрінуться на загальному пленарному засіданні, а відтак продовжать дискусії та обмін досвідом на вузькоспеціалізованих сесійних панелях, що присвячені реабілітації та інновації в медицині. На завершення слід зазначити, що 24-а Міжнародна спеціалізована виставка «Охорона Здоров’я 2015» стала платформою для обговорення законопроектів, ходу реформ, перших результатів впровадження системи електронних закупок в медичній галузі. Її різнопланова програма об’єднала небайдужих представників законодавчої та виконавчої влади, територіальних громад, громадських організацій, медіа, медичних функціонерів та спеціалістів, які отримали можливість обговорити майбутні реформи та рівень готовності галузі до них. Адже процеси, завдяки яким країна повинна досягти світових стандартів охорони здоров’я, вже йдуть і вони необоротні.

panacea_line Прем’єр Експо, Україна Телефон +380 44 496-86-45 Факс: +380 44 496-86-46 ph@pe.com.ua www.publichealth.com.ua