X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Багатство природи – джерело здоров’я людини

Надворі зима — час, коли здоров’я людини відчуває постійний стрес: вплив низьких температур або різкий перепад з суворих морозів до цифр з позначкою «+»; недостатність сонячного світла, під дією якого, як відомо, відбувається синтез вітаміну Д; висока вологість та багато іншого. Всі вищезгадані моменти відіграють важливу роль у зниженні природніх сил та ресурсів людини у боротьбі з інфекційними захворюваннями. Звідси взимку завжди спостерігається підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання (ГРВЗ).

 

Щорічно з приходом зими спостерігається сезонний сплеск захворюваності на грип та інші ГРВЗ. Якщо в період міжсезоння нам вдається уникнути застуди, ми вважаємо це неймовірним везінням. Не варто покладатися на випадок або удачу, завжди потрібно щось більш стабільне. Хворобу завжди легше попередити, ніж лікувати. Не варто чекати або відкладати профілактику на потім, поки нездужання, закладеність носа, першіння в горлі або кашель не змусять бігти до лікаря. Більш раціональним та правильним буде зробити вибір на користь профілактики ГРВІ за допомогою натуральних препаратів німецької компанії Вала Хайльміттель ГмбХ:

  • АГРОПІРОН Глобулі Велаті,
  • МЕТЕОРІК АЙРОН Глобулі велаті,
  • БРОНХО ПЛАНТАГО Глобулі Велаті,
  • КАЛЬЦІЙ КВЕРКУМ Глобулі велаті,
  • АПІС/БЕЛАДОНА кум Меркурі,
  • ДЖЕНТІАНА СТОМАК Глобулі велаті.

 

Вони ідеально підходять для профілактики простудних захворювань. Поєднання гомеопатичних препаратів з традиційним лікуванням дозволяє досягти максимально ефективних результатів і прискорити процес одужання. Механізм дії вищезазначених засобів базується на активації неспецифічних захисних сил організму.

 

Від природи — для людини

Препарати німецької компанії Вала Хайльміттель ГмбХ широко використовуються в антропософській медицині. Цей альтернативний напрям дозволяє розширити межі сучасної медицини за рахунок розгляду не тільки фізичної, як це відбувається зараз в академічній медицині, і не тільки душевної, як це робить гомеопатія, а й духовної сторони людини, тобто розуміння її як триєдності тіла, душі і духу. В основі даного напрямку людина виступає в якості єдиного цілого. Вплив на хворобу відбувається на рівні фізичного тіла, обміну речовин, почуттів і свідомості.

 

 

Далі у статті хотілося би акцентувати увагу на кожному окремому препараті компанії WALA, на особливостях іх застосування та перевагах. Всі препарати відрізняються безпекою та практично відсутністю побічних ефектів та протипоказань. Але ж спільним для лікарських засобів фірми WALA є їх застосування в якості профілактики та додаткової складової лікування ГРВІ, збудниками яких є як давно відомі агенти (вірус грипу, парагрипу, риновірус, риносинтіціальний вірус, аденовірус та інші), так нові (представники групи коронавірусу). Все ж треба мати на увазі, що лікування ГРВЗ та, особливо, коронавірусної інфекції, повинно проводитися під наглядом свого сімейного лікаря!

 

Агропірон Глобулі Велаті

Комплексний високоефективний гомеопатичний засіб, який використовують у лікуванні інфекцій верхніх дихальних шляхів, а також синуситів та тонзилітів. Його також рекомендовано використовувати при затяжному періоді одужання. У АГРОПІРОН Глобулі Велата міститься калію бікарбонат, лікарська кульбаба, кореневище піурії і сульфід червоної ртуті. За рахунок складових частин природного походження м’яко відбувається активізація захисних сил організму. Таким чином, препарат має противірусну та антибактеріальну дію, перш за все, за рахунок стимуляції інтерферону як основного чинника в боротьбі з вірусними інфекційними захворюваннями. Можливе застосування для профілактики гострих захворювань або при загостреннях хронічних захворювань, але починати лікування потрібно на ранніх стадіях, при перших проявах недуги.

 

Метеорік Айрон Глобулі велаті

Препарат містить комплекс важливих мікроелементів, які позитивно впливають на людський організм при гострих інфекційних захворюваннях, а також при астенії після хвороби. В період одужання препарат лікує м’язову слабкість, психічне виснаження, швидку втомлюваність. Можливе застосування в період надмірних навантажень на роботі, як психологічних, так і фізичних, а також можна застосовувати у школярів та студентів в період екзаменів. В період лікування гострих інфекційних захворювань верхніх дихальних шляхів доцільно поєднувати з препаратами Агропірон Глобулі Велаті, Бронхо Плантаго Глобулі велаті виробництва компанії WALA.

 

Кальцій Кверкус Глобулі велаті

Кальцієвий препарат компанії WALA містить кальцій природного походження, що сприяє швидкому засвоєнню кальцію в організмі людини. Застосовується при всіх проблемах порушеного обміну кальцію. Активізує обмін кальцію при остеопорозі та стоматологічних проблемах, а також проблеми, які не пов’язані безпосередньо з покращенням засвоєння кальцію. Наприклад, шкірні проблеми: дерматити, екземи, псоріаз, алергії.

 

 

Апіс/Беладона кум Меркурі

Препарат компанії WALA є дуже ефективним засобом у боротьбі з запаленням, яке, як відомо, може бути початком будь-якої хвороби. Але найчастіше даний препарат можна призначати при простудних захворюваннях, ангінах, афтозних виразках на слизовій ротової порожнини, фурункульозі. Препарат містить природні компоненти, допомагає імунній системі справитися з запаленням, має жарознижуючі властивості. Часто потребує комбінації при бронхітах та інших захворюваннях бронхолегеневої системи, поєднання з іншими препаратами компанії WALА, таких як, наприклад, Агропірон Глобулі Велаті, Бронхо Плантаго Глобулі велаті, Метеорік Айрон Глобулі велаті.

 

Бронхо Плантаго Глобулі велаті

В новому препараті німецької компанії WALA для лікування гострих та хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів поєднані компоненти природного походження, які направлені на стимуляцію слизової оболонки бронхів і гортані і, таким чином, активізують захисні сили організму в боротьбі з недугою. Препарат досить ефективний при багатьох захворюваннях, як інфекційних, так і алергічної природи. Такі синдроми верхніх дихальних шляхів, як нежить, кашель швидко проходять, незважаючи на те, чи був кашель сухий, чи він був вологий. В цьому перевага препарату перед іншими засобами, лікувальна дія яких зазвичай направлена, або на лікування сухого кашлю, або вологого. БРОНХО ПЛАНТАГО Глобулі Велаті виробляють у вигляді білих гранул з солодкуватим смаком, які містять такі активні компоненти: Bronchі bovіs, Larynx bovіs, Pyrіt Dіl., Tunіca mucosa nasі bovіs, переступня білого, листя великого подорожника і посконник.


Джентіана Стомак Глобулі велаті

Новий протигельмінтний, жовчогінний засіб, який покращує роботу печінки та кишківника в цілому, містить натуральні компоненти. Безпечний, без побічної дії. Рекомендується дітям та дорослим для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, а також при синдромах, які їх супроводжують: нудоті, метеоризмі, блюванні. Можливе застосування після перенесених гострих інфекційних захворювань у дітей та дорослих, де були порушення з боку шлунково-кишкового тракту, а також під час самих цих захворювань, якщо були виражені ці синдроми (нудота, метеоризм, блювання, коліки шлунково-кишкового тракту). В період одужання після ГРВІ позитивно впливає на фізичну слабкість та регулярну роботу кишківника.

 

 

Підведемо підсумки

Препарати компанії WALA з огляду на свою безпечність, доступність та природнє походження можуть бути призначені лікарями загальної практики у складі комплексної терапії та профілактики ГРВЗ. Вони можуть сміливо використовуватися для підтримки здорового способу життя. АГРОПІРОН Глобулі Велаті, МЕТЕОРІК АЙРОН Глобулі велаті, БРОНХО ПЛАНТАГО Глобулі Велаті, КАЛЬЦІЙ КВЕРКУМ Глобулі велаті, АПІС/БЕЛАДОНА кум Меркурі, ДЖЕНТІАНА СТОМАК Глобулі велаті особливо будуть особливо корисні людям, які прагнуть використовувати натуральні і безпечні препарати для лікування і профілактики респіраторних захворювань.

 

Катерина Огурцова
врач, Харківська міська поліклініка № 26