X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Аваналав – на варті відновлення сексуального здоров’я

Сексуальна активність — необхідна складова життя всіх жителів планети. Дослідники в області медицини змогли довести, що секс — це не тільки потреба, але і ключ до здоров’я. Він зберігає молодість всього організму, підтримує людину в тонусі, стимулює відновлювальні процеси в клітинах, впливає на всі внутрішні органи людини.  Для сильної половини людства здатність підтримати повноцінність сексуальної функції — одне із важливих критеріїв, якими чоловіки часто оцінюють не лише своє фізичне здоров’я, а й власну мужність і соціальну значущість. Адже практично кожному чоловікові у будь-якому віці хочеться виглядати в очах оточуючих молодим, сильним, активним, сексуальним та впевненим у своїх силах.

 

У  кожного чоловіка рано чи пізно настає такий період, коли його «сексуальні апетити» зменшуються, так звана еректильна дисфункція. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, порушення ерекції спостерігається у кожного десятого чоловіка старше 21 року. У віці 40–50 років — у 40 %, в 50–60 років — у 48–57 %, після 60-ти років — проблема наздоганяє кожного третього чоловіка. Оскільки більшість чоловіків вважають дану проблему особистою і «ганебною», тільки 22,2 % з них звертаються за допомогою до фахівців.

 

Чому у чоловіків виникають проблеми з ерекцією?

 • психологічні — в результаті стресу, депресії, неврозу, хронічної втоми чи страху зазнати невдачі при статевому акті;
 • судинні: вроджені (обумовлені дисфункцією венозної системи) та набуті (зустрічаються у більш пізньому віці в зв’язку із ураженням артерій);
 • гормональні — пов’язані з порушенням роботи залоз внутрішньої секреції, які відповідають за секрецію тестостерону та інших статевих гормонів;
 • запальні процеси сечостатевої системи;
 • неврологічні захворювання, ураження центральної та периферичної нервової системи;
 • спосіб життя: гіподинамія, шкідливі звички та ін.

 

 

Лікування еректильної дисфункції вимагає комплексного підходу та поєднує як немедикаментозні, так і медикаментозні способи. Перші полягають у зміні способу життя: відмова від шкідливих звичок, заняття спортом, зниження ваги, боротьба із стресогенними чинниками. Ідеальна терапія еректильної дисфункції включає такі аспекти як простота, неінвазивність, висока ефективність та відсутність виражених побічних ефектів.

Інгібітори фосфодіестерази 5 типу (ФДЕ-5) є препаратами першої лінії лікування еректильної дисфункції згідно рекомендаціям Американської асоціації урологів та Європейської асоціації урологів. Пригнічення руйнування циклічного гуанозин монофосфату оксиду азоту призводить до різкого зростання його концентрації в клітинах, в яких основною формою фосфодіестераз є саме ФДЕ-5. У клітинах гладкої мускулатури це викликає розслаблення, а у разі кавернозних артерій дозволяє посилювати приплив крові до кавернозних тіл і, як наслідок, сприяє розвитку ерекції.

 


ЦЕ ЦІКАВО!!!

 • В Індії еректильну дисфункцію лікували вареними в рослинній олії яйцями алігатора, жаби чи горобця. Їх чистили, розтирали та змащували підошви стоп чоловіків.
 • В Європі темою «чоловічої сили» займалася церква, тому лікування знайти не намагалися. Головною причиною імпотенції церковні авторитети назвали дію бісівських сил.
 • Науковий підхід у вивченні імпотенції виник тільки до кінця XIX століття. У праці «Статева слабкість чоловіків» (1883) вказано, що причиною імпотенції є ранні статеві зв’язки. Чим вище сексуальна активність чоловіка, тим швидше він її витратить і захворіє статевим безсиллям.
 • «Прорив» у лікуванні еректильної дисфункції пов’язаний з появою першого високоефективного перорального препарату для лікування еректильної дисфункції з групи інгібіторів ФЕД-5 — силденафілу. Відкриття цієї речовини, а точніше його ефектів щодо ерекції, сталося внаслідок сприятливого збігу обставин. У процесі клінічних випробувань черговий антиангінальний препарат у багатьох хворих призводив до розвитку своєрідного «побічного ефекту», що полягав у поліпшенні еректильної функції.

 

Подальше вдосконалення фармацевтичних технологій виробництва дало можливість виділити більш селективні молекули, ніж представники першого покоління інгібіторів ФЕД-5, які активно впроваджуються в протоколи лікування і є основою пероральної терапії еректильної дисфункції. Одним із таких унікальних та сучасних представників інгібіторів ФДЕ-5 є препарат АВАНАЛАВ , представлений на фармацевтичному ринку АТ «Київський вітамінний завод».

 

Переваги АВАНАЛАВУ — єдиного вітчизняного аванафілу

 • Висока ефективність: аналіз чотирьох рандомізованих контрольованих досліджень, в якому загалом взяли участь1381 пацієнтів, показав, що аванафіл (АВАНАЛАВ ) дозою 100 мг був достовірно ефективнішим, аніж плацебо (в середньому в 3 рази). Дози 100 та 200 мг добре переносились.
 • Швидкість дії — АВАНАЛАВ вважається одним із найбільш швидкодіючих інгібіторів фосфодіестерази 5-го типу. Діяти препарат починає вже ЧЕРЕЗ 15 ХВИЛИН після прийому. Для порівняння, максимальний ефект при прийомі силденафілу та варденафілу настає не менш, ніж через 60 хвилин, а тадалафілу — до 2 годин.
 • Тривалість дії — АВАНАЛАВ діє протягом 6-8 годин, що дозволяє здійснити кілька статевих контактів із невеликим періодом відновлення.
 • Висока безпека та низька частота побічних ефектів. Аванафіл має унікальний фармакокінетичний профіль. Препарат не накопичується в крові, що мінімізує ризик передозування та виникнення небажаних реакцій. Під час прийому аванафілу протягом понад 52 діб, лише близько 2 % пацієнтів припинили лікування через небажані реакції.
 • Відсутність залежності ерекції від прийому їжі. АВАНАЛАВ діє не залежно від часу застосування, що забезпечує зручність для пацієнта та підвищує його прихильність до лікування.
 • Відсутність потреби в корекції дози в залежності від віку, функції нирок та печінки. Аванафіл характеризується швидким всмоктуванням, з кінцевим періодом напіввиведення протягом 5 годин після прийому, завдяки чому не вимагається корекції дози в залежності від стану функції нирок, печінки і віку.
 • Гнучкість дозування. АВАНАЛАВ випускається в двох дозування: по 50 та 100 мг аванафілу в 1 таблетці, а наявність упаковок препарату із різною кількістю таблеток (№ 1 та № 4) повністю відповідає сучасним потребам ринку та уподобанням споживачів.
 • АВАНАЛАВ може вживатися в поєднанні із багатьма рецептурними лікарськими засобами.
 • При психогенних порушеннях (синдром тривожного очікування невдачі) АВАНАЛАВ допомагає подолати психологічний бар’єр — ерекція не зникає при впливі провокуючих факторів (під час надягання презервативу, через сторонні звуки тощо).

 

 

Поділитися статтею з друзями

Виберіть вашу професію