X

Для доступа к архивному номеру журнала введите, пожалуйста, Ваш электронный адрес

Введите вашу почту

X

Подписка на электронную версию журнала "Современная фармация"


Введите ваше имя


Введите вашу фамилию


Введите вашу специальность


Введите вашу специализациюВведите вашу почту


Введите ваш телефон

Телефон должен содержать код страны

пример: +380 99 999 9999


Введите Область/город/посёлок где вы проживаете


Введите ваше место работы


АТОПIЧНИЙ ДЕРМАТИТ: причини та рішення

 

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ (АД) — хронічне шкірне захворювання, яке може вражати як дітей, так і дорослих. Наразі вважається, що провідними у розвитку цього недуга є саме ендогенні фактори (спадковість, атопія, гіперреактивність шкіри). У більшості випадків захворювання характеризується висипом, вираженою сухістю шкіри та свербінням. Хоча АД є генетично обумовленою проблемою, необхідно пам’ятати і про додатковий несприятливий вплив екзогенних факторів: харчових та інгаляційних алергенів, промислових викидів. Таким чином, повністю вилікувати це захворювання, на жаль, неможливо, але суттєво поліпшити стан шкіри нам все ж під силу.

Фахівцями доведено: емоленти (спеціальні нейтральні речовини) створюють захисну плівку на поверхні  шкіри,  а  тому  сприяють  покращенню  стану атопічної шкіри. Типовими представниками групи емолентів є натуральні жири, жирні спирти, ланолін, віск, ефіри і силікони. Безумовно, необхідно розуміти, що такий догляд не забезпечує лікування, але надійно захищає шкіру і мінімізує вплив різних подразників,  а відповідно, і продовжує період ремісії та покращує якість життя хворого. Косметичні засоби на основі емолентів добре вбираються і рівномірно розподіляються по поверхні шкірі. Завдяки таким властивостям, вже після першого застосування, шкіра стає м’якою і шовковистою.

Саме тому при атопічному дерматиті важливо знайти засіб, який би добре  підходив особисто  Вам,  а також забезпечував ніжне піклування та  боротьбу зі сверблячкою і сухістю. Варто зазначити, що такий підхід є актуальним як для малюків, так і для старшого покоління. Спеціально для догляду за сухою, дуже сухою, чутливою та схильною до атопії шкірою було розроблено серію косметичних засобів HIRUDO DERM. Atopic Program, яка підходить для дорослих та дітей. HIRUDO DERM. Atopic Program сприяє відновленню бар’єрної функції шкіри, швидко усуває сухість і дискомфорт, забезпечує інтенсивний догляд за сухою та схильною до атопії шкірою.

До складу активних компонентів серії Atopic Program входять сечовина, фітосквалан, цераміди, омега-3 та омега-6 поліненасичені жирні кислоти, амінокислоти, масло карите та оливи. Для щоденного догляду розроблено два взаємодоповнюючих засоби: ніжна емульсія LIPO COMFORT та крем ATOPI EXPERT. Емульсія покращує стан сухої шкіри, сприяє відновленню бар’єрної функції шкіри, захищає від наслідків впливу несприятливих зовнішніх факторів. Крем ATOPI EXPERT розроблений за спеціальною рецептурою, що поєднує натуральні зволожувачі і масла. Він покращує стан шкіри, інтенсивно зволожує і живить її, перешкоджає виникненню лущення і відчуття стягнутості, зменшує свербіж і подразнення, сприяє відновленню шкіри, повертає відчуття комфорту. Задля досягнення бажаного ефекту необхідно щоденно наносити засіб на шкіру обличчя і тіла, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам.

При відчутті дискомфорту рекомендується використовувати насичений крем ATOPI INTENSIVE, який надає виражену заспокійливу дію, пом’якшує та перешкоджає лущенню шкіри.

Выберите вашу профессию