X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


ACINO – переможець Eurasian Pharma Awards 2021

12 жовтня 2021 року швейцарська фармацевтична компанія ACINO в Україні та країнах СНД була відзначена двома нагородами Eurasian Pharma Awards 2021 у номінаціях «Соціально-відповідальний проєкт року» та «Директор року з регуляторних відносин» в рамках Євразійського фармацевтичного саміту, який відбувся у м. Ташкент, Узбекистан.

 

Під час Євразійського фармацевтичного саміту було проведено конкурс на здобуття Eurasian Pharma Awards у 16 номінаціях. До участі в конкурсі запрошувалися фармацевтичні компанії-виробники, дистриб’ютори та аптечні мережі з 13 країн Євразійського регіону.

Престижну нагороду за «Соціально-відповідальний проєкт року» — масштабний всеукраїнський соціальний проект «Твій безмежний світ» з рук організаторів отримав Регіональний директор ACINO в країнах СНД Євген Заїка

 

«Для нас велика честь бути лауреатом престижної премії Eurasian Pharma Awards. І висока оцінка нашої соціальної діяльності в Україні — визнання внеску Acino у підтримці якості життя багатьох тисяч наших співвітчизників. «Твій безмежний світ» — наш соціальний проект, який з’явився у відповідь на численні звернення до ACINO допомогти створити платформу для навчання батьків дітей з розладом аутистичного спектру, а також медичних працівників і педагогів, які з ними працюють. Ми почали з видань і поширення навчальних посібників та іншої корисної літератури, відкриття сенсорних кімнат, підтримки спортивних змагань для таких дітей і т.д. За весь час існування проекту була проведена велика командна робота під егідою нашого медичного відділу в Україні. Наразі, через уже 4 роки з моменту запуску проекту, отримавши десятки тисяч відгуків від дітей і їх батьків, медичної спільноти, ми можемо з гордістю сказати, що проект успішний і затребуваний», — прокоментував нагороду Євген Заїка.

 

Проект стартував у 2018 році і за цей час вдалося реалізувати безліч заходів. Основна мета проекту — допомога дітям з розладом аутистичного спектру в соціaлізації і поліпшенні якості їхнього життя, а також сприяння поширенню інформації про аутизм серед медичних працівників, педагогів та батьків. В рамках життєдіяльності проекту планується безліч нових активностей, які будуть реалізовані вже найближчим часом.

Соціальний проект «Твій безмежний світ» отримав високе визнання в Україні та був відзначений престижною нагородою щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея» у номінації «Соціальний проект року» у 2020 році.

 

 

Нагадаємо, у 2020 році команда ACINO в Білорусі здобула перемогу Eurasian Pharma Award в номінації «Соціально-відповідальний проект року» за комплексну реалізацію кампанії Всесвітнього дня серця в республіці Білорусь.

Під час церемонії «Директором року з регуляторних відносин» було визнано Аллу Сороколєтову, директора Департаменту з питань якості, фармаконагляду, регуляторних і медичних питань в Україні та країнах СНД компанії ACINO.

 

«Для мене велика честь перебувати тут сьогодні і отримувати цю почесну нагороду. Ефективне функціонування регуляторної функції в ACINO в Україні та країнах СНД є стратегічно важливою для належної підтримки бізнесу і його конкурентоспроможності.
І ця достойна нагорода цьому підтвердження, що свідчить про високу оцінку діяльності всієї нашої команди. Регуляторна практика — це безперервний процес підтримки GxP* системи на всіх етапах життєвого циклу кожного продукту в портфелі компанії. Вона дозволяє нам якісно і швидко розширювати продуктовий портфель, забезпечувати відповідність усім нормативним і законодавчим вимогам та оперативно виводити препарати на ринки, а також вести компетентний діалог з регуляторними та відповідними державними органами. Ми швидко адаптуємося до нових викликів, так як наша основна мета — забезпечити наших пацієнтів ефективними, безпечними та доступними лікарськими засобами на ринках даного регіону, де компанія веде свою діяльність», — зазначила Алла Сороколєтова.

 

На конкурс надійшло 127 заявок і для організаторів було великою честю нагородити кращих. Оцінка кандидатів базувалася на професійному бекграунді, досвіді роботи в індустрії, успішності реалізованих проєктів, ключових досягненнях і привнесених інноваціях у розвиток компанії і галузі в цілому.

У рамках програми Євразійського фармацевтичного саміту, у якому взяли участь понад
300 учасників, обговорювалися найважливіші теми галузі — тенденції розвитку державного і комерційного сегменту, ціноутворення, маркування, продажу, маркетинг, регуляторні та медичні питання на фармацевтичних ринках 13 країн: України, Молдови, Білорусі, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Росії, Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану та Монголії.

 


* GxP - визнана в усьому світі система забезпечення якості лікарських засобів. Система GxP охоплює всі етапи життєвого циклу лікарського засобу, від фармацевтичної розробки, випробувань, виготовлення, зберігання до використання кінцевим споживачем. Система включає: GMP (Good Manufacturing Practice), GLP (Good Laboratory Practice), GCP (Good Clinical Practice), GSP (Good Service Practice), GDP (Good Distribution Practice), GPP (Good Pharmaceutical Practice).


 

Acino в Україні входить у швейцарську групу компаній Acino та є сучасною фармацевтичною компанією у галузі розробки та виробництва високотехнологічних генеричних лікарських засобів з додатковими властивостями, яка провадить діяльність на території України. Головний офіс Acino в Україні розташований у м. Київ та виконує функцію регіональної штаб-квартири для бізнесу Acino у країнах СНД. Виробничий завод Acino в Україні — «Фарма Старт», який знаходиться у м.Київ, сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP EU та оснащений науково-дослідною лабораторією з розробки генеричних препаратів. Завод експортує продукцію у 7 країн СНД та близького зарубіжжя: Азербайджан, Білорусь, Грузію, Вірменію, Молдову, Казахстан і Узбекистан. У 2021 р.вперше була здійснена поставка продукції в Кувейт згідно з результатами локального тендеру. На сьогодні в Україні та регіоні СНД компанія налічує більше ніж 1100 висококваліфікованих співробітників. Портфель лікарських препаратів, дієтичних добавок і медичних виробів у цих країнах нараховує більше 100 продуктів як власного виробництва, так і на умовах дистрибуційних угод. Місія компанії — розробка, виробництво та просування лікарських засобів швейцарської якості на благо пацієнтів. Саме тому компанія бере участь у програмах захисту охорони здоров’я, зокрема, підтримує вітчизняні лікувально-профілактичні заклади й благодійні проекти та започатковує власні, спрямовані на поліпшення якості життя нації. Більш детальна інформація про Acino в Україні розміщена на веб-сайті http://www.acino.ua.

 

Поділитися статтею з друзями