X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізацію















Введіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Щорічний конкурс професіоналів фармацевтичної галузі України Панацея-2024

19 листопада 2024 року в Українському домі відбулась церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2024», ведучим якої став відомий телеведучий Тимур Мирошніченко.

Читати повністю »

05.01.2025 |

Небулайзери в асортименті аптеки — лікування «чарівними хмарками»

Фармацевтична послуга, яку надає аптека, передбачає не лише підбір необхідних споживачеві лікарських засобів, а й комплексну допомогу для вирішення проблем зі здоров’ям. Так, для ефективного контролю респіраторних захворювань можуть призначатися інгаляції з використанням небулайзера. Для того, щоб допомогти у виборі пристрою, який відповідає потребам, бюджету та специфіці захворювання, фармацевтам потрібно бути обізнаними з їх асортиментом, принципами дії та особливостями застосування.

Читати повністю »

|

Безперервний професійний розвиток асистента фармацевта — вимога сьогодення

Особливістю фармацевтичного фаху є необхідність безперервного навчання протягом професійної діяльності. Дипломований фахівець зобов’язаний регулярно підвищувати кваліфікацію черезцикли тематичного удосконалення або інші заходи безперервного професійного розвитку (БПР). Фахівець, що не підтримує свій рівень знань і вмінь через регулярне навчання, швидко втрачає компетенцію, не може задовольнити потреби клієнтів аптеки та відповідати вимогам роботодавців.

Читати повністю »

|

1000 днів турботи від «Аптека Доброго Дня»

У листопаді українці прокинулись у 1000 день повномасштабної війни, яка змінила життя кожного. Колишні вчителі, айтівці, менеджери стали військовими. Родини мігрували з прифронтових регіонів чи живуть під постійними обстрілами, щоб допомагати тим, кому важче. Віддають останні збереження ЗСУ та сім’ям, які втратили дім. Кожен став для когось прихистком, а наше серце — місцем турботи про країну.

Читати повністю »

|