X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


TEVA завершує придбання ACTAVIS GENERICS

Угода зміцнює стратегію компанії Teva, сприяє прискореному переходу

до нової бізнес-моделі і відкриває нові можливості для компанії в галузі виробництва генериків і спеціалізованих лікарських засобів. Щодня компанія поставляє ліки для 250 млн осіб по всьому світу.

Єрусалим, 03.08.2016 — Teva Pharmaceutical Indust-ries Ltd. (тікер на біржах NYSE і TASE: TEVA) і Allergan plc (тікер на біржі NYSE: AGN) сьогодні оголосили про те, що Teva завершила придбання підрозділу Allergan з виробництва генериків (Actavis Generics) після отримання всіх необхідних регуляторних схвалень від державних органів.

Результатом цієї стратегічної угоди стане злиття двох лідерів у виробництві генериків, що володіють взаємодоповнюючими перевагами, брендами і корпоративними культурами. Унікальний портфель генериків Teva буде об'єднано з генериками світового класу, які виробляє Actavis Generics, що відповідає стратегії Teva, яка полягає в постачанні лікарських засобів високої якості за найпривабливішими цінами. В результаті Teva зміцнить свою конкурентну позицію на постійно мінливому глобальному ринку і забезпечить вигоду для акціонерів і партнерів компанії.

teva_im

Придбання Actavis Generics відбулося в період, коли Teva сильна, як ніколи раніше. До того ж мова йде як про генерики, так і про спеціалізовані лікарські засоби, — зазначив Президент і Головний виконавчий директор Teva Ерез Вігодман. — Купуючи Actavis Generics, ми закладаємо міцну основу для стабільного зростання компанії у довгостроковій перспективі. В основі цієї стратегії — унікальні можливості стосовно виробництва генериків і безпрецедентний асортимент препаратів, що  знаходяться на останніх стадіях розробки. Все це дозволить нам сформувати винятковий портфель продуктів, що включає як генерики, так і спеціалізовані лікарські засоби .

Ми впевнені, що зможемо домогтися очікуваної синергії і приросту вартості для наших акціонерів і швидко інтегрувати Actavis Generics у бізнес-процеси Teva. Я переконаний, що завдяки посиленню нашого фінансового профілю в результаті угоди, ми зміцнимо свої позиції в сфері розробки інноваційних спеціалізованих і генеричних лікарських засобів, забезпечимо зростання виручки і розширення продуктового портфеля. Ми очікуємо на збільшення показника вільного грошового потоку в наступні роки і продовжимо постійно розглядати всі можливості для збільшення доходу акціонерів».

Угода збільшила портфель продуктів Teva, які очікують на реєстрацію Управлінням продовольства і медикаментів (Food and Drug Administration, FDA), США, більш ніж до 325. Компанія посідає лідируючу позицію в плані прав «першого заявника» патентів, подавши близько 123 скорочених заявок на реєстрацію нових препаратів у США.

Розширення присутності на світових ринках

Придбання Actavis Generics посилить позиції Teva на світовому фармацевтичному ринку, істотно підвищить глобальний обсяг продажів компанії і посилить її науково-дослідний потенціал. Нині Teva є присутньою на 100 ринках світу і входить до трійки лідерів більш ніж в 40 країнах.

Ключові фінансові показники

Teva очікує добитися синергії витрат і економії за рахунок зниження податкових виплат у розмірі близько $1,4 млрд на рік, більша частина якої буде досягнута через три роки після завершення угоди. Також економія буде досягнута за рахунок підвищення рентабельності операцій, скорочення адміністративно-господарських витрат, витрат на виробництво, продажі та маркетинг.

У результаті угоди Allergan plc отримала $33,75 млрд грошовими коштами і близько 100 млн акцій Teva.

Сильна об’єднана глобальна команда менеджерів і співробітників з глибоким і всестороннім розумінням бізнесу Компанії мають схожі культурні цінності та стратегії, тому Teva має намір повною мірою задіяти досвід і талант співробітників обох організацій. У розширеному керівному складі об'єднаної компанії представлені провідні менеджери Teva і Actavis. Керівництво побудовано так, щоб найкращим чином використовувати кадровий потенціал обох компаній. Завдяки цьому нова організація зможе отримати максимальну вигоду від розширеної присутності на світовому ринку і збереження лідируючої позиції Teva на глобальному ринку генериків. Об'єднана команда керівників старшої ланки розпочне роботу з першого ж дня після злиття, що дозволить компанії негайно приступити до подальшого розвитку всіх напрямків бізнесу.

Дмитро Спіцин, Генеральный директор Teva Україна:

zitata  Довгоочікувана та значуща подія відбулась. Розпочато процес інтеграції з Actavis Generics, придбання якої сприятиме подальшій реалізації амбітної стратегії компанії Тeva, що спрямована на підвищення якості забезпечення пацієнтів лікарськими засобами у всьому світі.

В Україні зокрема є усі передумови для досягнення видатних результатів — професійні команди, величезний компліментарний портфель препаратів та велика потреба  населення в якісних та доступних за ціною ліках.

Ми вітаємо наших нових колег з Actavis Generics та висловлюємо впевненість в тому, що спільні зусилля об’єднаної команди сприятимуть досягненню амбітних цілей, що стоять перед компанією Тева в Україні.»

Операційна інтеграція та готовність до роботи з першого дня

З моменту оголошення про угоду в липні 2015 року команди фахівців Teva і Actavis Generics виконали великий обсяг роботи по розробці плану інтеграції двох компаній, аби об'єднана компанія була повною мірою готова до функціонування безпосередньо після завершення угоди. В результаті Teva зможе негайно почати отримувати вигоду від злиття з Actavis Generics.

Надія Брандт, Комерційний директор Teva Україна:

zitata  Інтеграційний процес непростий з усіх точок зору. Але я з впевненістю можу констатувати, що ми повністю готові до нього. Адже ретельна спільна підготовка та професійна робота декількох інтеграційних команд  забезпечила безперервність бізнес-процесів.

Впевнена, що ні наші клієнти, ні партнери, ані велика кількість пацієнтів в Україні не відчують жодних незручностей. І навіть навпаки — зможуть оцінити різноманітний асортимент продукції нової компанії, доступність лікування та виконавчу дисципліну.»

Про компанію Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd.  — один із лідерів світової фармацевтичної галузі. Компанія, штаб-квартира якої розташована в Ізраїлі, щодня пропонує високоякісні, орієнтовані на потреби пацієнта, рішення для мільйонів людей, які потребують лікування по всьому світу.

Teva є провідним світовим виробником відтворених лікарських засобів. Продуктовий портфель компанії включає більше 1000 молекул і дозволяє виробляти широкий спектр відтворених лікарських засобів майже для всіх галузей медицини.

Teva займає провідні позиції у світі в галузі інноваційних спеціалізованих лікарських препаратів, що використовуються при захворюваннях центральної нервової системи, включаючи біль. Портфель компанії також включає широкий спектр препаратів для лікування респіраторних захворювань.

Об'єднання можливостей компанії в галузі відтворених і спеціалізованих лікарських засобів у  рамках глобального підрозділу з досліджень і розробок дозволило Teva запропонувати нові способи задоволення потреб пацієнтів, поєднуючи рішення в галузі розробки ліків з різноманітними пристроями, послугами і технологіями. Чиста виручка Teva в 2015 році склала $19,7 млрд. Додаткову інформацію ви можете отримати на сайті http://www.tevapharm.com.

Заява про «безпечну гавань» відповідно до Закону США про реформу судочинства по приватним цінним паперам від 1995 р. Дане повідомлення містить заяви прогностичного характеру, засновані на поточних уявленнях і очікуваннях керівництва, і передбачають низку відомих і невідомих ризиків і невизначеностей, з огляду на які майбутні результати, показники або досягнення компанії можуть істотно відрізнятися від результатів, показників і досягнень, що згадуються або маються на увазі в таких заявах прогностичного характеру. Важливі фактори, які можуть викликати ці відмінності або сприяти їм, включають в себе ризики, пов'язані з такими питаннями, як здатність компанії розробити і запустити в комерційне виробництво нові фармацевтичні препарати; конкуренція в сфері спеціалізованих продуктів, особливо препарату Copaxone® (конкуренцію якому складають альтернативні засоби для перорального застосування і версія-генерик); здатність компанії завершити угоду з придбання глобального бізнесу Allergan plc з виробництва генериків ( «Actavis Generics») і реалізувати передбачувану вигоду від такої угоди (а також терміни для реалізації такої вигоди); той факт, що після завершення угоди з придбання Actavis Generics компанія більшою мірою, ніж раніше, залежатиме від бізнесу з випуску генеричних лікарських засобів; потенційне обмеження здатності компанії здійснювати додаткові транзакції або приймати на себе нові боргові зобов'язання у зв'язку зі значним боргом, узятим для фінансування придбання Actavis Generics; той факт, що в період безпосередньо після завершення угоди з придбання Actavis Generics обсяг доступних коштів істотно скоротиться, що може негативно вплинути на потенціал зростання бізнесу Teva; ймовірність значних штрафів, стягнень, інших санкцій і негативних наслідків, пов'язаних із поточним розслідуванням по закону США про протидію зарубіжній корупційній практиці (U.S. Foreign Corrupt Practices Act, FCPA) і пов'язаних з ним питань; здатність компанії досягти запланованої віддачі від інвестицій в розробку спеціалізованих лікарських засобів та інших продуктів; здатність компанії визначити відповідні цілі для поглинання і ліцензійні можливості та успішно подати заявки на них, а також здатність завершити угоди  й інтегрувати набуті компанії; ступінь, в якій можливі проблеми з виробництвом або контролем якості зашкодять репутації компанії як постачальника високоякісної продукції і потребуватимуть витратних заходів для усунення таких проблем; підвищена увага з боку регуляторних органів США та Європи до угод про врегулювання патентних претензій; ризики з боку коливання валютних курсів і валютних обмежень, а також кредитні ризики; ефективність патентів, конфіденційність угод та інші заходи захисту прав інтелектуальної власності на спеціалізовані лікарські засоби; наслідки реформ в сфері охорони здоров'я і ціноутворення на фармакологічні продукти, забезпечення хворих ліками і відшкодування їх вартості державою; конкуренція в сфері генериків як з боку фармакологічних компаній, так і в результаті підвищеного цінового тиску з боку держави; розслідування державних органів щодо практик продажів і маркетингу, особливо в сегменті спеціалізованих лікарських засобів; негативний вплив політичної або економічної нестабільності, масштабних військових дій або терористичних актів на значущі міжнародні операції компанії; перебої в ланцюзі поставок компанії або проблеми з внутрішніми або інформаційними системами, які поставляються третіми особами, які можуть стосуватися складних виробничих процесів компанії; значні перебої в роботі інформаційних систем компанії або порушення безпеки даних; конкуренція в сегменті спеціалізованих препаратів з боку компаній з великими ресурсами і потенціалом; ефекти від триваючої консолідації серед наших дистриб'юторів і клієнтів; обмеження можливостей в плані отримання ексклюзивних прав на ринку США для значних нових продуктів-генериків; потенційна відповідальність в США, Європі та на інших ринках за продаж генериків до остаточного врегулювання поточних патентних суперечок; потенційні ризики претензій до якості продукції, що не покриваються страховкою; нездатність залучити й утримати ключових співробітників або залучити нові талановиті виконавчі та управлінські кадри; будь-які випадки недотримання комплексних правил щодо звітності та платіжних зобов'язань, пов'язаних з програмами Medicare і Medicaid; істотні збитки від знецінення нематеріальних активів і майна, виробничих потужностей та обладнання; наслідки збільшення левереджа і, як результат, залежність компанії від доступу на ринки капіталу; можливе значне збільшення податкових зобов'язань; вплив скасування або закінчення терміну дії державних програм або податкових пільг, або зміни структури бізнесу, на сукупну ставку податку компанії; зміни в патентному законодавстві, які можуть негативно позначитися на здатності компанії виробляти продукцію найбільш ефективним способом; екологічні ризики; та інші фактори, зазначені в річному звіті за формою 20-F за рік, що завершився 31 грудня 2015 року, а також в іншій нашій документації, направленій до Комісії з цінних паперів і бірж США («SEC»). Заяви прогностичного характеру актуальні тільки на той день, коли вони були зроблені, і компанія не бере на себе зобов'язань щодо перегляду або оновлення будь-яких заяв прогностичного характеру та іншої інформації, чи то є наслідки появи нової інформації, настання майбутніх подій або інші причини.

Відділ зв’язків з інвесторами: Кевін С. Меннікс США (215) 591-8912
Рен Мейр США (215) 591-3033
Томер Амітай Ізраїль 972 (3) 926-7656
PR-відділ: Айріс Бек Коднер Ізраїль 972 (3) 926-7687
Деніз Бредлі США (215) 591-8974
Ненсі Леоне США (215) 284-0213