X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Смачна вітамінізація дорослих та малечі восени

Восени організм ніби протестує проти розумових та фізичних навантажень

, розслабившись після літнього відпочинку. Відчуваєш, ніби мозок не працює, а енергії не вистачає навіть на половину робочого дня. Малечі теж нелегко, адже адаптація до дитячого садка виявляється тяжкою справою. Школярам же шкільні завдання все ніяк не лізуть у голову. Накопичуючись, перевтома та роздратованість можуть обернутися «вибухом» — нервовим зривом у дорослих чи поганим навчанням та непослухом у дітей. Щоб у родині нарешті запанували спокій та злагода, а в щоденниках дітей з’явилися гарні оцінки, слід вчасно поповнити запас вітамінів та мінералів в організмі. На допомогу в цій справі також прийдуть омега-3 жирні кислоти. Тому восени доцільно звернути увагу на вітамінно-мінеральний комплекс на основі риб’ячого жиру — ВІТАТОН МультиОмега, представлений на українському фармацевтичному ринку компанією «NEWTONE PHARMA LIMITED» (Великобританія).

До складу ВІТАТОН МультиОмега входять 14 вітамінів та мінералів та риб’ячий жир — джерело омега-3 жирних кислот (таблиця). Сироп має приємний аромат та смак тропічних фруктів. Незважаючи на наявність у складі риб’ячого жиру, ВІТАТОН МультиОмега не має запаху та смаку риби. Він не містить глюкози, тому підходить для діабетиків. Такі вітаміни будуть до смаку як маленьким ласунам, що зазнають розумових навантажень у школі або дитсадку, так і дорослим, що багато працюють та мають бути в тонусі.

Корисні речовини у ВІТАТОН МультиОмега добре збалансовані, а омега-3 жирні кислоти містяться в сиропі у тому вигляді, в якому їх створила природа.

Смачні вітамінки для гарної оцінки!

Збалансований комплекс 14 вітамінів та мінералів, доповнений омега-3 жирними кислотами, що входить до ВІТАТОН МультиОмега, розроблений спеціально для підтримки інтелекту та підвищення тонусу людини.

Vitaton_maket

Омега-3 жирні кислоти, особливо докозагексаєнова та ейкозапентаєнова, що входять до складу ВІТАТОН МультиОмега, необхідні для інтелектуального розвитку дитини. Вони також сприяють усуненню поведінкових проблем (Громова О.А. и соавт., 2011).

Йод, що входить до складу ВІТАТОН МультиОмега, забезпечує збереження психічного здоров’я та розвитку мозку (Захарова И.Н. и соавт., 2007). Відомо, що його дефіцит може призвести до зниження інтелекту дитини (Щеплягина Л.А. и соавт., 2007).

Вітамін А забезпечує нормальний зір, що особ­ливо важливо для маленьких дітей, які багато інформації засвоюють саме завдяки зоровій пам’яті, а також для школярів, що проводять багато часу за комп’ютером або за книгами. Забезпеченість дітей та підлітків вітаміном В1 важлива для підвищення ефективності процесу навчання та усунення швидкого стомлення у дітей, особливо шкільного віку (Юлиш Е.И., 2007). Тому додавання цього вітаміну до раціону малечі також стане в нагоді під час навчального року.

Вітаміни С, Е та А, а також цинк необхідні для підтримки імунітету (Фофанова И.Ю., 2005; Лифляндский В.Г., 2006), що дуже важливо восени, коли починається сезон простудних захворювань. Звісно, про які гарні оцінки може йти мова, якщо дитина багато хворіє… Вітамін D, що входить до складу ВІТАТОН МультиОмега, регулює обмін кальцію та фосфору, необхідний для нормального розвитку кісток, що важливо для підтримки фізичної форми та тонусу дитини.

NB! ВІТАТОН МультиОмега рекомендовано приймати дітям віком від 1 року. Діти віком 1–3 роки мають вживати по 1 чайній ложці (5 мл) на добу, а діти від 3 років — по 2 чайні ложки на добу.

ВІТАТОН МультиОмега: мозок дорослих змусить працювати, нерви зможе вгамувати

Протягом життя людина має на меті різні речі, приймаючи вітамінно-мінеральні комплекси: в молодості переймається станом шкіри, волосся та нігтів, в зрілому віці бажає покращити свій емоційний стан, позбавитися втоми та відчути приплив енергії, щоб не «випасти» з ритму сучасного життя, в похилому ж віці важливим є покращення пам’яті та концентрації уваги, стану судин. ВІТАТОН МультиОмега зможе задовольнити потреби у нутрієнтах як молодих осіб, так і людей похилого віку.

Вітаміни А, В2, В6, РР та біотин важливі для збереження здоров’я шкіри, волосся та нігтів. Вітаміни групи В, що входять до складу комплекса  ВІТАТОН МультиОмега, необхідні для підтримки нормального стану нервової системи та підвищення тонусу організму — наприклад, недостатня кількість вітаміну В6 може проявлятися дратівливістю та сонливістю. Зниження працездатності, швидка стомлюваність, слабкість в ногах та дратівливість — стани, що супроводжують також недостатню кількість в організмі вітаміну С. До того ж цей вітамін відповідальний за стан судин в нашому організмі (Юлиш Е.И., 2007).

Омега-3 жирні кислоті у складі комплекса ВІТАТОН МультиОмега позитивно впливають на роботу мозку. Вони здатні «омолоджувати» його клітини та покращити пам’ять (Керимбеков А.О., 2013). Докозагексаєнова кислота забезпечує сприятливий вплив на стан мозкового кровообігу (Студеникин В.М., 2013). Це свідчить про важливість споживання омега-3 жирних кислот у похилому віці. До того ж когнітивне здоров’я в осіб похилого віку покращується також завдяки споживанню вітамінів групи В (Капрельянц Л.В., 2012).

NB! Для дорослих ВІТАТОН МультиОмега рекомендовано вживати по 2 чайні ложки на добу.

Важливо, що ВІТАТОН МультиОмега виробляється в Європі згідно із суворими вимогами щодо якості. Завдяки демократичній ціновій політиці компанії ВІТАТОН МультиОмега має доступну вартість.

   

ВІТАТОН МультиОмега представляє компанія «NEWTONE PHARMA LIMITED» (Великобританія), представництво в Україні —

тел.: +38 (044) 490-32-77;

е-mail: office@newtonepharma.com.

 

Ексклюзивний дистриб’ютор — «ОПТІМА-ФАРМ»:

Київ, тел.: (044) 490-53-10,

Вінницький філіал, тел.: (0432) 55-30-00,

Дніпропетровський філіал, тел.: (0562) 35-04-40,

Житомирський філіал, тел.: (0412) 41-88-53,

Запорізький філіал, тел.: (0612) 28-80-22,

Івано-Франківський філіал, тел.: (0342) 77-32-80,

Львівський філіал, тел.: (032) 294-89-88,

Одеський філіал, тел.: (048) 774-45-00,

Полтавський філіал, тел.: (0532) 51-83-24,

Харківський філіал, тел.: (057) 713-69-79.

 

Матеріали надані ТОВ «Ньютон Фарма ЛТД»