X

Для доступу до архівного номеру журналу введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу

Введіть ваш Email

X

Підписка на електронну версію журналу "Сучасна фармація"


Введіть ваше ім'я


Введіть ваше прізвище


Введіть вашу спеціальність


Введіть вашу спеціалізаціюВведіть ваш Email


Введіть ваш телефон

Телефон повинен містити код країни

наприклад: +380 99 999 9999


Введіть Область/місто/селище, де ви проживаєте


Введіть ваше місце роботи


Acino виступила партнером проєкту «Мобільні госпіталі для перемоги»

 

Швейцарська фармацевтична компанія Acino стала партнером проєкту з забезпечення прифронтової зони та зруйнованих лікарень в областях надсучасними мобільними госпіталями для надання невідкладної допомоги пораненим.

 

Acino відвантажила у пілотний медичний комплекс на колесах 1600 упаковок лікарських засобів власного продуктового портфелю на загальну суму 150 тисяч гривень. Зокрема, це препарати, що використовуються у неврології, психіатрії, кардіології та терапії.

Проєкт започатковано благодійною організацією «Благодійний фонд реконструкції і розвитку України», в межах якого заплановано придбання 52-х мобільних госпіталів. Вартість одного такого медичного комплексу на колесах складає 240 тис євро. Всього до проєкту долучилися 14 організацій як в Україні, так і за кордоном.

Компанія планує забезпечувати лікарськими засобами і наступні мобільні госпіталі у межах даного проєкту. Про це заявив Євген Заїка, генеральний директор Acino в Україні, голова наглядової ради «Фарма Старт», під час презентації проєкту, що відбулася наприкінці 2022 року в КВЦ «Парковий», Київ.

 

Мобільний госпіталь це спеціалізована розробка, що являє собою повноцінну лікарню на колесах,
яка оснащена найсучаснішим медичним обладнанням:

  • приймальня — гідравлічна оглядова кушетка, акумуляторні оглядові лампи на коліщатах, офтальмоскоп, інструментальний стіл, урни;
  • лабораторія — автоклав, центрифуга для крові, центрифуга для сечі, морозильна камера, оглядова кушетка, оглядова лампа, глюкометр електронний, гематологічний аналізатор, гемоглобінометр, термозварювач для стерилізації пакетів, мікроскоп, холодильник комерційний;
  • рентген кабінет — рентгенівський стіл, рентгенівський та ультразвуковий апарати, засоби захисту, коробки рентгенівського перегляду;
  • операційна кімната — дефібрилятор стаціонарний, апарат для діатермії, портативні інфузійні насоси, інструментальні столи, ларингоскоп, операційний стіл, лампи для безтіньового світла з акумуляторами, аспіраційний насос, анестезіологічний апарат, відра для сміття, табурет регульований зі стінкою, реанімаційний візок;
  • технічна кімната, туалет та душ.

 

Мобільний госпіталь має підвищену прохідність та власний генератор, що дозволяє йому працювати абсолютно автономно. Одночасно в мобільному госпіталі може працювати дві команди медиків з можливістю рятувати до 100 життів в день, виходячи із принципу «золотої години». За необхідності і за умови достатньої забезпеченості медиками госпіталь може надавати допомогу і більшій кількості пацієнтів.

Нагадаємо, Acino від перших днів повномасштабної війни підтримує населення та державу. Від 24 лютого компанія спрямувала на гуманітарні цілі вже понад 67 млн грн. Це понад 200 тис. упаковок лікарських засобів у лікарні й шпиталі та більше 8 млн гривень на підтримку ЗСУ, МОЗ України та благодійних організацій. На початку 2023 року Acino було відзначено подякою Президента України за підтримку України та українського народу у вирішальну мить.

 

Поділитися статтею з друзями